Akşener ve Davutoğlu'na Şok! Yöneticileri MHP'ye Geçti

Akşener ve Davutoğlu'na Şok! Yöneticileri MHP'ye Geçti

iP ve Gelecek Partisi'nin İl ve İlçe Teşkilatlarında yöneticilik yapanların da içerisinde olduğu muhalefet partilerine mensup kalabalık bir grup MHP'ye geçti. MHP'ye yeni katılım sağlayan üyelere Üç Hilal rozeti takıldı.

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı'nın öncülüğünde başarılı çalışmalara imza atan MHP Çukurova İlçe Başkanı Hasan Öztuğ, İP ve Gelecek Partisi'nde yöneticilik yapanların da olduğu muhalefet partilerine mensup 50 kişilik bir grubun MHP saflarına katılmasını sağladı. 

MUHALEFET PARTİLERİNİ UMUT OLARAK GÖRMEYEN 50 KİŞİ MHP'YE KATILDI

MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı, MHP MYK Üyesi Uğur Öztürk, MHP Adana İl Kadın Kolları Başkanı Arife Kaytancı ve Adana Ülkü Ocakları Başkanı Çağrı Korkut'un katılımlarıyla gerçekleşen MHP Çukurova İlce Başkanlığınca düzenlenen törende, muhalefet partilere mensup olan ve yönetici konumundaki önemli isimlere üç hilal rozeti takıldı. Hasan Oğuz, Hamza Efe Çiçekoğlu, Samet Çiçekoğlu, Hüseyin Abdusamed Bayğın, Sercan Dağlı, Savaş Solgun, Ramazan Özesen, Mustafa Yüceol, Osman Tapçı’yla beraber 50 kişi adına yapılan katılımda önemli mesajlar verildi.

BÜNYAMİN AVCI: TÜRK MİLLETİNİN UMUDU MHP'DİR

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, törende yaptığı konuşmada “Partimize yapılan bu güzel katılımlarda bazı arkadaşlarımızın evine geri döndüklerini, bazı vatandaşlarımızın da ilk kez MHP'ye geldiğini görüyoruz. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin liderliğinde Ülkücü-Milliyetçi Hareket Türkiye’nin, Türk Milleti’nin umudu olmaya devam etmektedir. Partimize iltihak eden vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Çukurova İlçe Başkanımız Hasan Öztuğ’u ve yönetici arkadaşlarımızı da çalışmalarından ötürü tebrik ediyorum. MHP Adana’da gücüne güç katmaya devam edecektir ve Adana, Cumhur İttifakı’nın en büyük kalesi olacaktır. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmamalı.'' dedi.

MUHARREM VARLI: İHANETE KARŞI MÜCADELEDE MHP'YE KATILIMLAR ÖNEMLİDİR

Türkiye’nin içeride ihanete, dışarıda hasım güçlere karşı büyük bir mücadele içinde olduğunu, böylesi bir süreçte daima Türkiye Cumhuriyeti’nin bekası için çalışan Ülkücü-Milliyetçi Hareket’in katılımlarla güçlenmesinin önemine vurgu yapan MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı, katılım töreninde yaptığı konuşmada, ''Vatandaşlarımızın sadece Adana’da değil her yerde Milliyetçi Hareket’e ve Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye, Cumhur İttifakı’na olan güvenlerinin artarak devam etmesi, gelecek adına önemli işaretler veriyor. Sayın Liderimizle, Milliyetçi Hareket’le yürümek üzere iradelerini, yüreklerini ortaya koyarak aramıza katılan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.'' dedi.

HASAN ÖZTUĞ: ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE YENİ KATILIMLAR OLACAK

Çukurova'da MHP'nin güçlenmesi için başarılı çalışmalara imza atarak, muhalefet partilerine mensup 50 kişilik grubun MHP'ye katılmasını sağlayan MHP Çukurova İlçe Başkanı Hasan Öztuğ, katılım töreninde yaptığı konuşmada, ''Çukurova’da partimizi büyütmek, üç hilali daha yukarılara çıkarmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Biliyoruz ki bizim kazanımımız, Ülkücü-Milliyetçi Hareket’in kazanımıdır, ülkemizin kazanımıdır. Önümüzdeki süreçlerde yeni katılımların devam edeceğini belirtmek isterim. Allah birliğimizi daim eylesin.'' dedi. 

Resim

 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.