“BEŞ BİN ŞEHİDİN KANI İLE KURULMUŞ PARTİYİZ”

“BEŞ BİN ŞEHİDİN KANI İLE KURULMUŞ PARTİYİZ”

Türkiye Gaziler Ve Şehit Aileleri Vakfı Malatya Şubesi Başkanı Muharrem Kıbrız ve yönetimi, MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar’a hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundular.

Başkan Kıbrız ve yönetimi MHP İl Başkanı Avşar’a hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundular.

Türkiye Gaziler Ve Şehit Aileleri Vakfı Malatya Şubesi Başkanı Muharrem Kıbrız ziyarette, “MHP İl Başkanı R.Bülent Avşar bey’e ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretine gelmiş bulunuyoruz. Kendisine çıkmış olduğu bu yolda başarılar diliyoruz. Vakfımızın temel dayanaklarından olan şehit ailelerine , etkinlik ve burslar vererek faaliyetlerde bulunuyoruz. 15 Temmuz sürecinde , MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli beyin çizmiş olduğu ve Türkiye’nin gönlünde taht kuran dik duruşu sebebiyle şahsınız nezaretinde teşekkür ediyorum. Bilinmeli ki başka Türkiye yok. Türkiye Gaziler Ve Şehit Aileleri Vakfı Malatya Şubesi Başkanı yönetimim olarak Avşar bey’e başarılar diliyoruz ve inanıyorum ki, vakfımız ile ilgili tüm gelişmeleri yakinen takip edecektir” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP Malatya İl Başkanı Avşar, “Ziyaretinizden dolayı vakfınıza ve yönetiminize teşekkür ediyorum. Ortak paydamız Malatya için el birliği ile güzel günlere taşıyacağımıza inanmaktayım. MHP İl Teşkilatı olarak herkes de biliyor ki, biz STK’lar olsun, Dernekler olsun, Vakıflar olsun düşünceleri ve önerileri bizim için önemlidir. Bugün de Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Malatya Şubesinin bizleri ziyareti fazlasıyla bizleri memnun etmiştir. Sorunları ve düşünceleri sayın başkanımız Kıbrızlı’dan aldık. Bundan sonraki süreçte bizlerde bu özel vakfımıza elimizden ne gelirse yardımcı olmaya ve yüklerini azda olsa hafifletmeye çalışacağız” dedi.

Beş bin şehidin kanı ile kurulmuş kutsal bir parti olduklarını söyleyen Avşar, “ Türkiye siyaseti için olmazsa olmazı MHP ‘de İl Başkanlığı yapmak ve bu görevi layıkıyla sürdürmek için, Şehit ve Gazilerimize ve ortak paydamız Malatyamız için çözüm önerileri getirmek bizlerin asli görevlerinden biridir. MHP’li ve ülkücü olmak gönül işidir. Bu kutsal görevde Allah yardımcımız olsun”ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.