Bir Belediye Başkanı Daha MHP'ye Geçtiğini Açıkladı..

Bir Belediye Başkanı Daha MHP'ye Geçtiğini Açıkladı..

22.10.2021 tarihinden bu yana bağımsız olarak görev yapan Çeltikçi Belediye Başkanı Adnan Bilkay, MHP Burdur İl Teşkilatı'nda düzenlenen törende Üç Hilal rozetini takarak MHP'ye geçti. Aynı törende, Çeltikçi Bağımsız Belediye Meclis Üyesi İbrahim Şenses de MHP'ye geçti.

ÇELTİKÇİ BELEDİYE BAŞKANI ADNAN BİLKAY MHP'YE GEÇTİ

Önceki Belediye Başkanının görevden ayrılmasıyla 22.10.2021 tarihinde yapılan seçimde Belediye Başkanlığı görevine seçilen Çeltikçi Bağımsız Belediye Meclis Üyesi Adnan Bilkay, o tarihten bu yana bağımsız olarak Belediye Başkanlığı görevini sürdürüyordu. Çeltikçi Belediye Başkanı Adnan Bilkay, MHP Burdur İl Teşkilatı'nda düzenlenen törende Üç Hilal rozetini takarak MHP'ye geçti.

ÇELTİKÇİ BAĞIMSIZ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ İBRAHİM ŞENSES MHP'YE GEÇTİ

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz tarafından Üç Hilal rozeti takılan Çeltikçi Belediye Başkanı Adnan Bilkay'ın MHP'ye geçmesinin ardından, MHP Burdur İl Başkanı Hikmet Ökte tarafından Üç Hilal rozeti takılan Çeltikçi Bağımsız Belediye Meclis Üyesi İbrahim Şenses de MHP'ye geçti.

MHP'Lİ SADİR DURMAZ'DAN KATILIM AÇIKLAMASI

Çeltikçi İlçesi'nin Bağımsız Belediye Başkanı Adnan Bilkay'ın MHP'ye geçmesiyle ilgili bilgilendirmelerde bulunan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Sadir Durmaz, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ''Sayın Genel Başkanımızın olurlarıyla, Burdur/Çeltikçi İlçe Belediye Başkanlığını bağımsız olarak sürdüren Sayın Adnan Bilkay partimize katılmış olup, Burdur il teşkilatımızda rozeti takılmıştır, belediye başkanımıza çalışmalarında başarılar dileriz.'' dedi.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.