Bozkurtlar Eskişehir'i Salladı

Bozkurtlar Eskişehir'i Salladı

Ülkü Ocakları'ndan Gençlik ŞöleniEskişehir Ülkü Ocakları Porsuk Spor Salonunda muhteşem bir etkinliğe imza attı. Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, MHP Eskişehir Milletvekili Metin Nurullah Sazak, MHP İl Başkanı İsmail Candemir, Eskişehir Ülkü Ocakları Başkanı Kazım Aksoy başta olmak üzere, aileler ve gençler katıldı.

Ülkü Ocakları'ndan Gençlik Şöleni


Eskişehir Ülkü Ocakları  Porsuk Spor Salonunda muhteşem bir etkinliğe imza attı. Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, MHP Eskişehir Milletvekili Metin Nurullah Sazak, MHP İl Başkanı İsmail Candemir, Eskişehir Ülkü Ocakları Başkanı Kazım Aksoy başta olmak üzere, aileler ve gençler katıldı.

Porsuk Spor Salonunda gerçekleşen etkinliğe Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, MHP Eskişehir Milletvekili Metin Nurullah Sazak, Çifteler Belediye Başkanı Kadir Bıyık, MHP İl Başkanı İsmail Candemir, Eskişehir Ülkü Ocakları Başkanı Kazım Aksoy başta olmak üzere, aileler ve gençler katılım gösterdi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan etkinlik açılış konuşmaları ile devam etti. Etkinlikte Mehteran gösterisinin ardından, Grup Göktürkler, Osman Öztunç ve Ali Kınık sahne aldı. Gençler sanatçıların seslendirdiği birbirinden özel eserlere eşlik ederek keyifli bir vakit geçirdi. Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit yıldırım etkinlikte yer almaktan mutluluk duyduğunu belirterek, gençliğin milletin en önemli hazinesi olduğuna vurgu yaptı.

ahmet.png

Türk milletinin hazinesi de ülkücü Türk gençliğidir

Yıldırım, "Türk milletinin hazinesi de ülkücü Türk gençliğidir. En anlamlı şekilde yetişerek devletlerine hizmet etmek için salonlarımızda, eğitimlerimizde mücadelesini devam ettiriyor. Tabii anlamlı bir durumda bugün ailelerinin çocuklarını ocağa teslim etmesi ne kadar doğru yolda olduğumuzu bizlere bir kez daha gösteriyor. Bugün Avrupa'nın Amerika'nın yani ne kadar Türk-lslam düşmanı varsa gerçekten mazlum milletleri sömüren kapitalist, emperyalist devletleri varsa ülkü ocaklarını düşman olarak görmesi bizlerin ne kadar doğru yolda gösteriyor. İnşallah bu ocaklarımız yetişen arkadaşlarımız 2023'te ve sonrasında Türkiye'yi güçlendirecek ve ileriye taşıyacak kadroları yetiştirmeye devam ettirmektedir." dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.