Devlet Bahçeli Etimesgut'ta konuştu: Bu festival o yasaklananlardan değil, Kılıçdaroğlu tahrik etme!

Devlet Bahçeli Etimesgut'ta konuştu: Bu festival o yasaklananlardan değil, Kılıçdaroğlu tahrik etme!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Etimesgut'ta bu yıl 24'üncüsü düzenlenen festivale katılım sağlayarak konuştu. Yasaklanan festivallere gönderme yaptı. Belediyecilik bizim işimiz değerlendirmesinde bulundu. Devlet Bahçeli Etimesgut'ta konuştu: Bu festivali öbür festivallerle karıştırmayın!

Bu festivali gündemi işgal eden başka festivallerle karıştırmamak lazımdır. Çünkü Milliyetçi Hareket Partili belediyelerin festival programlarında edep vardır, denge vardır, seviye vardır, milli ve manevi değerlerin hükmü vardır. Son günlerde iptal edilen festivallerle ilgili fitne kazanı kaynatan, toplumu provoke eden Kılıçdaroğlu, festival görmek istiyorsa, toplum huzurunun nasıl gözetildiğini merak ediyorsa, gelsin de Etimesgut’a baksın. Belki biraz ders alır, ibret alır, aklını da başına alır.

Milletimizin şikayet ve yakınmasına rağmen festival düzenlenemez

Milletimizin şikayet ve yakınmasına rağmen festival düzenlenemez. Kamu güvenliği ve toplum sağlığı dikkate alınmadan festival organize edilemez. Hele hele terör örgütlerinin eylem hazırlığı içinde olduğu festival programları asla yapılamaz. Çok şükür Etimesgutlu kardeşlerime layık bir organizasyon yapılmıştır. Üstelik bu organizasyon uluslararası boyutludur. Etimesgut Belediyemiz hamd olsun çalışıyor, üretiyor, geliştiriyor, ilçemizi büyütüyor. Azı çok yapmak, eldeki kıt imkânları en verimli, en rasyonel şekilde kullanmak için gece gündüz çırpınıyor.

"Kılıçdaroğlu’nun tahrik ve tacizleri yanlıştır, çok tehlikeli"

Her başarının ardında dua, emek, stratejik düşünce vardır. Kılıçdaroğlu’nun tahrik ve tacizleri yanlıştır, çok tehlikelidir. Festivalden fitne çıkarması büyük bir sorumsuzluktur. Her başarının temelinde alın teri, göz nuru, samimi mücadele yer almaktadır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.