GÖKÇEBEY MHP’DE TUNA ÇAPCI DÖNEMİ

GÖKÇEBEY MHP’DE TUNA ÇAPCI DÖNEMİ

Milliyetçi Hareket Partisi Gökçebey İlçe Başkanlığı 12. Olağan kongresini Bugün saat 14:00’da Camlı köşkte gerçekleştirdi.

Saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan kongrede Divan başkanlığına İlyas Altun Onur Üstün ve Uğur yalçın seçildi. akabinde, Yapılacak halk oylamasında MHP’nin neden evet dediğine ilişkin kısa bir konuşma yapan Divan başkanı İlyas Altun 25. Dönem MHP Zonguldak Milletvekili Zeki Çakanın da telgrafını okudu. Kongreye yeni başkan Tuna Çapcı’nın konuşmalarıyla devam edildi.

Çapcı : ‘’Ben bu süreye çok kısa bir sürede hazırlandım. 3 gün gibi kısa bir sürede elimden gelenin en iyisini yaptığıma inanıyorum. Bu süreçte yanımda olan yönetim, Ülkü Ocakları Başkanım ve tüm halkıma teşekkürlerimi borç bilirim. Bundan sonra bu davada hep birlikte yürüyeceğiz, kararlarımız attığımız adımlar hep birlikte olacak. bundan hiçbir kuşkum olmadığına eminim tekrar size teşekkür ediyorum’’ dedi. Kongre Gökçebey Ülkü Ocaklarının Ülkücü yemini yapmasıyla son buldu.

 Yeni Başkan Tuna Çapcının yönetimi ise şöyle :

Ahmet Gökhan Bayoğlu, Durmuş Kılınç, Nevzat Tavukçuoğlu, Ramazan Aydemir, Fatih Adıbay, Okan Kaya, Kemalettin Özenç, Murat Türköz, Ender Karademir, Reçep Albuz, Arif Solmaz , Kenan Öztürk ve Muhammet Karademir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.