MALATYA'DA MHP'YE BÜYÜK KATILIM

MALATYA'DA MHP'YE BÜYÜK KATILIM

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yeşilyurt İlçe Başkanlığında yapılan üye katılım töreninde 100 kişi MHP Yeşilyurt İlçe Başkanlığına üye oldu.

Milliyeti Hareket Partisi'ne katılmlar devam ediyor.

Parti  binasında yapılan törende konuşan Yeşilyurt İlçe Başkanı Mehmet Ali Kaya, MHP’nin Türkiye’nin sigortası ve mihenk taşı olduğunu ifade etti.

Kaya; “Milliyetçi Hareket Partisi'nin oy oranı sayısı az olsa da özgül ağırlığı çok daha fazladır.  Bu ağırlık 15 Temmuz'da Türk halkı tarafından bir kez daha görülmüştür. İşte liderimiz Dr. Devlet Bahçeli Beyin, "Önce devletim ve milletim, sonra partim ve ben anlayışı" bugün burada vuku bulmuştur. Buradaki kardeşlerimiz Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında birleşmiştir. Ben kendilerine hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

MHP'Yİ BÖLMEYE ÇALIŞAN ŞER ODAKLARI YÜKSELİŞİN ÖNÜNE GEÇEMEMİŞTİR

Son iki haftada toplam 100 kişinin MHP’ye üye olduğunu aktaran Ali Kaya, “Bu katılım, gerçek manada, Türk halkının partimize bakış açısını bir kez daha gözler önüne sermektedir. Basında her gün servis edilen, "Milliyetçi Hareket Partisinden istifalar hızla çoğalıyor", haberlerinin de asılsız olduğu ve şer odakları tarafından organize edilen söylemler olduğu aşikardır. Yıllar boyu MHP'yi bölmeye, parçalamaya, eritmeye çalışan şer odakları MHP 'nin hızlı yükselişinin önüne geçememiştir. Ben katılımlarından dolayı tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum” dedi.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.