MHP Adana 2024 Yerel Seçim Hedefini Açıkladı

MHP Adana 2024 Yerel Seçim Hedefini Açıkladı

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, 2024'te yapılacak olan Yerel Seçimlerine yönelik hedeflerini açıkladı.

Saimbeyli Belediyesi’nin Sarıçam Belediyesi ile birlikte düzenlediği 29. Saimbeyli Kültür, Sanat ve Kiraz Festivali'nde 2024 Yerel Seçimlerine yönelik hedeflerini açıklayan MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere beraberinde on beş belediyenin alayına talip olduklarını belirterek, Adana'daki tüm belediyeleri kazanacakları öngörüsünde bulundu.

SAİMBEYLİ'DE MUHTEŞEM ETKİNLİK

Saimbeyli Belediyesi’nin Sarıçam Belediyesi ile birlikte düzenlediği 29. Saimbeyli Kültür, Sanat ve Kiraz Festivali muhteşem bir kucaklaşmaya ve coşkuya sahne oldu. Sanatçılar Ali Kınık ve Alperen Kekilli’nin yayla sakinleriyle buluştuğu, halkın yoğun ilgi gösterdiği festivalin ikinci günü akşam programına MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı da katıldı.

Saimbeyli Belediye Başkanı Mustafa Şahin Gökçe’nin ev sahipliğinde, Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’ın destekleriyle yapılan etkinlikte MHP MYK Üyesi Uğur Öztürk, MHP Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Sözlü, Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz, Tufanbeyli Belediye Başkanı Remzi Ergü, Feke Belediye Başkanı Ahmet Sel ve protokol üyeleri yer de aldı.

BAŞKAN YUSUF KANLI'DAN TEŞEKKÜR KONUŞMASINDA YEREL SEÇİM MESAJI

29. Düzenlenen festivalin başta Saimbeyli olmak üzere bölgeye kültürel, sosyal ve iktisadi bakımdan önemli katkılar sağladığına vurgu yaparak, festivale emeği geçenlere ''Bu vesileyle, festivali düzenleyen Saimbeyli ve Sarıçam Belediyelerimize, destek veren kurumlarımıza, değerli sanatçılarımıza ve kıymetli hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum.'' sözleriyle teşekkür eden MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, Mayıs ayında Türkiye’nin geleceğine yön veren iki önemli seçimin ardından yerel seçimlerin yaklaştığını hatırlatarak, ''Türkiye’nin huzuru, güvenliği, milli birlik ve beraberliğin devamı, istikbalin mutlak tesisi açısından bir ay önce yapılan seçimler gibi dokuz ay sonra yapılacak yerel seçimler de hayati derecede önemlidir.'' dedi.

YEREL SEÇİMLERDE BELEDİYELERİN ALAYINA TALİBİZ VE KAZANACAĞIZ

2024'te yapılacak olan Yerel Seçimlerine yönelik hedeflerini açıklayan MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, ''Diğer ilçelerimizde olduğu gibi bugün buradan, Saimbeyli’den, sizlerden aldığımız pozitif enerji de bize güç veriyor, çalışma şevkimizi artırıyor. Dağlar da bizimdir, ovalar da. Dillerde, gönüllerde, her yerdeyiz. Yayla sezonu boyunca dere, tepe demeden dağları, ovaları karış karış gezeceğiz, her bir vatandaşımız ile kucaklaşacağız. Bu güzel etkinliklerle Cumhur İttifakı’nın rüzgârını yukarıdan aşağıya doğru estirerek Adana’yı şaha kaldıracağız. Başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere beraberinde on beş belediyemizin alayına talibiz ve kazanacağız.'' dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.