MHP Adana Depremzedeler için Harekete Geçti..

MHP Adana Depremzedeler için Harekete Geçti..

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, depremzedelerin sorunlarının çözümüne yönelik ilgili kurumları ve belediyeleri harekete geçirdi.

MHP Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Sözlü ve Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz ile birlikte Karataş ilçesinde misafir edilen depremzedelere ziyarette bulunan MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyerek, eksikliklerin giderilmesi için ilgili kurumları ve belediyeleri harekete geçirdi.

MHP TEŞKİLATLARI SORUNLARI YERİNDE GÖRÜP ÇÖZÜM ÜRETİYOR

MHP Teşkilatları, Ülkü Ocakları ve MHP’li Belediyeler 6 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerin ve devam eden artçı sarsıntıların yol açtığı yaraların sarılması için tüm Türkiye’de AFAD koordinasyonunda seferberlik ruhuyla çalışmaya devam ediyor. MHP Teşkilatları ve bağlı kurumlar Adana’da da aynı anlayış ve disiplin içinde çalışmalarını sürdürüyorlar. Depremin ilk gününden itibaren MHP Teşkilatlarını ve bağlı kurumları sahada konumlandıran ve tüm imkânları seferber eden MHP Adana İl Başkanı Yusuf  Kanlı, depremzede vatandaşları barındıkları yerlerde de yalnız bırakmayıp ziyaret ediyor, sorunları yerinde görüp çözüm üretiyor.

YUSUF KANLI, HÜSEYİN SÖZLÜ VE NECİP TOPUZ'DAN KAMPLARA ZİYARET

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, MHP Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Sözlü ve Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz ile birlikte, ilçede misafir edilen depremzedeleri ziyaret etti. 600 depremzedenin misafir edildiği Karataş ilçesi Bahçe Mahallesi, Yumurtalık ilçesi Yeşilköy Mahallesi’ndeki kamplara ziyaretlerde bulunan MHP heyeti, vatandaşların sorun, talep ve beklentilerini dinledi. Başkan Kanlı, eksikliklerin giderilmesi için belediyeleri de harekete geçirdi.

BAŞKAN YUSUF KANLI'DAN SORUNLARIN ÇÖZÜMÜNE YÖNELİK HAMLE

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, iletilen sorunların çözümü için ziyaret anında ilgili kurumlarla iletişime geçti. Depremzede vatandaşlarla sohbet eden, moral veren MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, kamplarda barınan, eğitim gören çocuklarla da yakından ilgilendi. Karataş Kaymakamı Selami Alper Özkan’a da ziyarette bulunarak çalışmaları istişare eden MHP heyeti, Bahçe Mahallesi Cemevi’nde vatandaşlarla buluştu.

DEVLET OLMADAN MİLLET, MİLLET OLMADAN DEVLET OLAMAZ

Deprem felaketi nedeniyle yaşanan acının sarılmasında Devletin varlığının ve Milletin dayanışmasının önemine dikkat çeken MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, ''Hiçbir ülkenin tek başına altından kalkması mümkün olmayan asrın felaketinin sarılması ancak dayanışma ve yardımlaşma ile olabilir. Her zaman ‘Önce ülkem ve milletim’ diyen Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin bizlere öğretisinin gereği olarak, ilk günden itibaren teyakkuz halinde olan Devletimizi asla yalnız bırakmadık, bırakmayacağız. Devlet olmadan millet, millet olmadan devlet olamaz. Asrın felaketinin açtığı hasarın giderilmesi, yaraların sarılması her türlü beşeri tartışmanın üzerindedir ve hayati derecede önemlidir. Biz meseleye böyle bakıyoruz, böyle bakmaya devam edeceğiz.'' dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.