MHP Adana İl Başkanı Avcı Çağrıda Bulundu! Vatanını Bayrağını Seven Herkes Gelsin..

MHP Adana İl Başkanı Avcı Çağrıda Bulundu! Vatanını Bayrağını Seven Herkes Gelsin..

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin katılımlarıyla 18 Aralık 2022 tarihinde Mersin’de gerçekleştirilecek olan 2023'e Doğru Aday Belli, Karar Net temalı miting konusunda açıklamalarda bulunan MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, gönlünde vatan, bayrak ve ezan sevgisi olan herkesi MHP Mersin mitingine katılmaya davet etti.

MHP Adana İl Başkanlığı ve bağlı teşkilatların tamamı 18 Aralık Pazar günü Mersin’de yapılacak olan mitinge yoğunlaştı. MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Mersin mitingi için adeta seferberlik ilan ederek tüm teşkilatları ve kadroları harekete geçirdi. Günlerdir devam eden çalışmaların son aşamaya geldiğini belirten Avcı, ''MHP Adana teşkilatları olarak Mersin mitingimize hazırız!'' mesajı verdi.

MHP HAZIR, ADANA HAZIR

MHP Mersin mitingine yönelik tüm hazırlıkları tamamladıklarını belirten MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, ''Komşu ilimiz Mersin’de düzenlenecek olan mitingimizle ilgili teşkilatlarımızla, kadrolarımızla, belediyelerimizle, Ülkü Ocaklarımızla, diğer sivil toplum kuruluşlarımızla günlerdir yaptığımız çalışmaları tamamladık. Büyük buluşmaya, büyük heyecana artık saatler kaldı; MHP hazır, Adana hazır!'' dedi.

BAŞKAN AVCI'DAN ORTAK COŞKUYA DAVET

Gönlünde vatan, bayrak ve ezan sevgisi olan herkesi MHP Mersin mitingine katılmaya davet eden MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, ''Türk Milletine olan sarsılmaz inancıyla, milli iradeye eşsiz saygısıyla, en zor zamanlarda çözüm üreten büyük devlet adamı kimliğiyle aziz milletimizin gönlünde taht kuran Türkmenbeyimiz Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’yi  Mersin’de büyük coşkuyla karşılayacağız. ‘Bu vatan, bu bayrak, bu ezan benim’ diyen partili-partisiz tüm vatandaşlarımızı bu coşkuya ortak olmaya, Mersin mitingimize katılmaya davet ediyorum.'' dedi.

MHP MERSİN MİTİNGİNE ADANA'DAN SAAT 11.00'DA HAREKET EDİLECEK

Bu yıl içinde farklı illerde “2023’e Doğru: Aday Belli, Karar Net” temalı sekiz açık hava toplantısı düzenleyen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, dokuzuncu mitingini 18 Aralık 2022 pazar günü Mersin’de gerçekleştirecek. Başkan Avcı, saat 15.00’da Millet Bahçesi yanında yapılacak mitinge diğer ilçelerden farklı olarak MHP Seyhan, MHP Yüreğir, MHP Çukurova ve MHP Sarıçam ilçe başkanlıkları önünden saat 11.00’da otobüslerle hareket edileceğini bildirdi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.