MHP Adana İl Başkanı Avcı: Hızlı başladı

MHP Adana İl Başkanı Avcı: Hızlı başladı

Geçtiğimiz günlerde görev üstlenen MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, “Bizim bir ay tebrik ziyareti bekleyip ardından bir ay da iadeyi ziyaret yapmak suretiyle kaybedecek iki ay zamanımız yok.” sözleriyle “Sahada olacağız” mesajı verdi.

“Elbette gelen ziyaretçilere kapımız açık ama işimizin çoğu dışarıda olacak. Başta ben olmak üzere tüm teşkilat yöneticilerimiz sahada olacak, olmak zorundayız. Lekesiz bir mazimiz, kutlu bir ülkümüz, pırıl pırıl bir liderimiz var. Bize oturmak değil koşmak yaraşır. Tüm Adana’da bayrağı daha yukarı çıkarma hedefindeyiz. Bunu da hep birlikte başaracağımıza inanıyorum.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, “Bir ay tebrik ziyareti bekleyip ardından bir ay da iadeyi ziyaret yapmak suretiyle kaybedecek iki ay zamanımız yok.” sözleriyle “Sahada olacağız” mesajı verdi.

AVCI BAŞKAN HIZLI BAŞLADI

Geçtiğimiz günlerde MHP Adana İl Başkanlığı görevini üstlenen Bünyamin Avcı, alışılmışın dışında bir uygulamayla işe koyuldu. Avcı, makamında tebrik ziyaretleri beklemek yerine çalışmalara hızlı bir başlangıç yapmayı tercih etti. İl divan heyetiyle birlikte ilk olarak Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret eden Başkan Avcı, hemen ardından bağlı belediyeleri ve teşkilatları gezmeyi çalışma takvimine ekledi.

BELEDİYELERİMİZİN YANINDAYIZ

Başkan Bünyamin Avcı bu kapsamda il yönetimiyle birlikte önce Büyükşehir Belediyesi’ni ardından Sarıçam Belediyesi’ni, daha sonra da MHP Sarıçam İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. Avcı, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’ye yapılan ziyarette, yereldeki başarılı hizmetleri yakinen bildiklerini ve takdir ettiklerini belirtirken; teşkilatın tüm belediyelerin yanında ve arkasında durduğu mesajını paylaştı.

SÖZLÜ: 5 OCAK SEFERBERLİK GÜNÜ

Yeni görevinden ötürü Avcı’yı kutlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü de, MHP’nin daha yükseğe çıkarılması noktasında Adana’da her daim birlik ve beraberlik ruhu içinde olacaklarını ve bu yöndeki gayretlerinin devam edeceğini söyledi. 5 Ocak 2018 tarihinde MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin de katılacağı 1071 hizmetin toplu açılış ve temel atma törenini hatırlatan Sözlü, “Adana’nın Kurtuluş Gününde toplu temel atma ve toplu açılış törenimizle hemşehrilerimiz 5 Ocak’ta iki bayramı bir arada yaşayacaklar. O gün hepimiz için seferberlik günüdür.

Tüm dava arkadaşlarımızı ve tüm vatandaşlarımızı bu mutluluğa ortak olmaya ve katkı koymaya davet ediyorum” dedi.

Hüseyin Sözlü, Bünyamin Avcı’ya bir Atatürk portresi takdim etti.

SARIÇAM BELEDİYESİ’NE ZİYARET

MHP İl Başkanı Avcı, ikinci durağı olan Sarıçam Belediyesi’nde Başkan Bilal Uludağ tarafından karşılandı. Avcı’yı tebrik eden Uludağ, icraatlar hakkında da bilgi verirken, “Sarıçam’da tüm vatandaşlarımızı memnun etme arzusuyla gece-gündüz demeden çalışıyoruz. Her eve, her insanımıza ulaşarak; herkese eşit, adil ve kaliteli hizmet sunmanın çabasını veriyoruz.” diye konuştu. Avcı da “Sadece Sarıçam’da değil, tüm Adana’da bayrağı daha yukarı çıkarma hedefindeyiz. Bunu da hep birlikte başaracağımıza inanıyorum.” şeklinde konuştu.

“İŞİN SIRRI”NI SARIÇAM’DA AÇIKLADI

Bünyamin Avcı’nın ilk ilçe teşkilat ziyareti ise Sarıçam oldu. MHP Sarıçam İlçe Başkanı Mustafa Kızılelma ve yönetimi, ziyaretten büyük memnuniyet duydu. Avcı, alışılmışın dışındaki başlangıcın sebebini, burada yaptığı konuşmanın satır aralarında verdi.

KAYBEDECEK ZAMANIMIZ YOK

Avcı “Değerli arkadaşlar; takdir edildi, il başkanı oldum. Yönetim değişmedi, sadece nöbet değişimi oldu ve bayrağı tutan el değişti. Ülkemizde en büyük israf, zaman israfı. İster ‘Tabuları yıkmak’ deyin, ister ‘Sıra dışılık’ deyin. Bizim bir ay tebrik ziyareti bekleyip ardından bir ay da iadeyi ziyaret yapmak suretiyle kaybedecek iki ay zamanımız yok. Belediyelerimizi ve teşkilatlarımızı ziyaretle işe başladık. Elbette gelen ziyaretçilere kapımız açık ama işimizin çoğu dışarıda olacak. Başta ben olmak üzere tüm teşkilat yöneticilerimiz sahada olacak, olmak zorundayız. Lekesiz bir mazimiz, kutlu bir ülkümüz, pırıl pırıl bir liderimiz var. Bize oturmak değil koşmak yaraşır.” dedi.

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, önümüzdeki günlerde teşkilat ve belediye gezilerine devam edecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.