MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı'dan 3 Mayıs Mesajı

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı'dan 3 Mayıs Mesajı

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, 3 Mayıs Milliyetçiler Günü’nü kutladı…

ÜLKÜCÜMEDYA/ ADANA

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, 3 Mayıs Milliyetçiler Günü’nü yayımladığı bir mesajla kutladı.

ALLAH’A İNANCIMIZ VE TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, 3 Mayıs Milliyetçiler Günü münasebetiyle yayımladığı mesajda, “Millet ve devlet olarak var olmamızın, ayakta durmamızın, birliğimizi ve beraberliğimizi koruma azim ve inancını yaşama ve yaşatma çabamızın, zalime Yavuz, mazluma Yunus olmamızın, vatanımıza, bayrağımıza, ezanımıza olan sevdamızın, tüm bu değerleri ölümüne savunma irademizin en önemli kaynağı, kâinatın yegâne sahibi Yüce Allah’a olan sarsılmaz inancımız ve göğsümüzde bayrak yaptığımız Türk milliyetçiliğidir.” dedi.

DEVLETİMİZ İKİ TEMEL ÜZERİNDE İNŞA EDİLDİ

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, “Türkiye Cumhuriyeti bu iki maddi ve manevi temel üzerinde inşa edilmiştir. Bu temelleri daha da güçlendirmek, aksi yöndeki çabalara set çekmek her vatandaşımızın milli görevidir. Bu vesileyle ifade etmek gerekirse; Türk milliyetçiliği, Tanrı Dağlarından rüzgâr alan, Hira Dağında ilham bulan, Türk milletinin ve devletinin birliğini, beraberliğini teminle birlikte daima iri, diri ve güçlü olmayı, bu uğurda her türlü fedakârlığa ve cefaya katlanarak mücadele etmeyi, gerektiğinde can verebilmeyi göze almış yiğitlerin yoludur.” ifadesini kullandı.  

ATATÜRK, ATSIZ, TÜRKEŞ, BAHÇELİ…

Avcı, mesajını şu ifadelerle bitirdi:

“Bizlere, bütün Türk-İslam âleminin umudu olarak en güçlü milli devletimizi, Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran büyük Türk milliyetçisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e selam olsun. Milli ülkü ve ilkeleri rafa kaldırmak isteyen zihniyete karşı kutlu hareketi başlatan Nihal Atsız ve dava arkadaşlarına selam olsun. Türk milliyetçiliğini siyasi hareketimize bayrak yapan Başbuğ Türkeş’e selam olsun. ‘Önce ülkem ve milletim’ ilkesini tüm hücrelerinde yaşayan; ömrünü, devletimizin ve milletimizin bekası uğruna vakfeden bozkurt bakışlı liderimizi Sayın Devlet Bahçeli’yi Allah başımızdan eksik etmesin. 3 Mayıs Milliyetçiler Günü’nü bu duygu ve düşüncelerle idrak ediyoruz. 3 Mayıs Milliyetçiler Günümüz kutlu, milletçe yolumuz ve bahtımız açık olsun.”

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.