MHP Adana İl Başkanı Kanlı'dan 14 Mayıs Açıklaması

MHP Adana İl Başkanı Kanlı'dan 14 Mayıs Açıklaması

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, 14 Mayıs seçimlerini kazanarak daha güçlü bir şekilde yola devam edeceklerini söyledi.

MHP Adana Milletvekili Adayları saha çalışmalarına aralıksız devam ederken 14 Mays seçim çalışmalarına yönelik açıklamalarda bulunan MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, Milletvekili Adayları ile birlikte sahaya inen Teşkilatların 14 Mayıs seçimlerini kazanmak için olağanüstü gayret sarfettiklerini belirterek, MHP ve Cumhur İttifakının seçimlerden daha da güçlenerek çıkacağını söyledi.

MHP ADANA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI SAHAYA İNDİ

MHP Adana’da tüm milletvekili adayları arı gibi çalışıyor. MHP Adana İl Başkanlığı’nın koordinasyonunda yapılan programlar kapsamında Adana merkezde ve diğer ilçelerde yoğun bir çalışma içinde olan MHP Adana Milletvekili Adayları tüm gün boyunca caddelerdeki iş yerlerini, park ve bahçelerdeki vatandaşları ziyaret ederek destek istiyorlar.

Ceyhan’daki saha çalışmalarında MHP Adana Milletvekili ve Adayı Muharrem Varlı, MHP Genel Başkan Başdanışmanı Adana eski Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü birlikte esnaf gezisi yaptılar. Çukurova’da ise MHP Milletvekili ve Adayı Ayşe Sibel Ersoy, MHP Milletvekili Adayları Bünyamin Avcı, Yusuf Baş, Zekeriya Siverekli; Yüreğir’de ise MHP Milletvekili Adayları Mustafa İzgioğlu ve Firdevs Cingözler ile Atilla Duygun esnaf ziyaretlerinde bulundular.

İl BAŞKANI YUSUF KANLI DA SAHADA

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı da Çukurova, Yüreğir ve Ceyhan’daki çalışmalara bizzat katılarak partisi ve Cumhurbaşkanı ve Adayı Recep Tayyip Erdoğan için destek istedi. Vatandaşların yoğun ilgisi MHP İl Başkanı Kanlı’yı ve milletvekili adaylarını hayli memnun etti. Sıcak, samimi diyaloglarla geçen ziyaretlerde vatandaşların MHP’nin daha da güçlenmesi, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yeniden seçilmesi yönündeki beklenti ve arzuları dikkat çekti.

VATANDAŞIN SAMİMİYETİ MORAL VERİYOR

Saha çalışmalarının ardından değerlendirmede bulunan MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, ''Sıralamadaki yerleri ne olursa olsun tüm adaylarımız omuz omuza çalışıyorlar. Vatandaşlarımızın içten yaklaşımları, samimi arzuları seçimi kazanma konusundaki gayretimizi pekiştiriyor. Terör örgütlerinin desteğini alan muhalefetin gerçek yüzünü gören vatandaşlarımız, ülkemizin bölünmesini ve riske girmesini istemiyor. Yüce Allah’ın izni, aziz milletimizin desteğiyle 14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçiminde Sayın Cumhurbaşkanımız yeniden güven tazeleyecek, MHP daha da güçlenerek Cumhur İttifakı’nın ülkemize hizmeti güçlü şekilde devam edecek.'' dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.