MHP Adana İl Başkanı Kanlı'dan  MHP'nin Adana Belediye Başkan Adayı Açıklaması

MHP Adana İl Başkanı Kanlı'dan MHP'nin Adana Belediye Başkan Adayı Açıklaması

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, 2024'te yapılacak olan Yerel seçim sürecine yönelik açıklamalarda bulundu.

Ankara'da düzenlenen MHP İl Başkanları Toplantısı'nda verilen mesajların Teşkilatlara iletilmesi konusunda İlçe Başkanları ile istişare toplantısı düzenleyen MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, Yaz döneminde gerçekleştirilecek çalışmalar ve 2024'te yapılacak olan Yerel seçim sürecine yönelik açıklamalarda bulundu.

BAŞKAN YUSUF KANLI'DAN İLÇE BAŞKANLARI İSTİŞARE TOPLANTISI

Geçtiğimiz günlerde MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin Ankara’da Genel Merkezde düzenlediği MHP İl Başkanları Toplantısında verdiği mesajları ve talimatları ilçe başkanlarına ileten Başkan Kanlı, yine Bahçeli’nin seçim süreci boyunca fedakârca çalışan teşkilat başkanları ve yöneticilere, bütün MHP mensuplarına teşekkürlerini paylaştı.

BELEDİYE BAŞKANI ADAY ADAYLIĞI DUYURULARI

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, il binasında Ruhi Kılıçkıran Salonu’nda düzenlediği toplantıda, teşkilatların Yaz dönemine dair faaliyetlerini masaya yatırdı. Kısa bir dinlenme sürecinin ardından Yaz döneminin verimli geçirilmesini isteyen Kanlı, bazı uyarılarda da bulundu. Sosyal medyanın kullanılmasında dikkat edilmesi gereken hususlara vurgu yapan Kanlı, yerel seçim sürecinde aday adaylığı duyurularının açıklanacak takvimden sonra daha uygun olacağını kaydetti.

MHP'DE SİYASET YAPARAK ÜLKEYE HİZMET ETME ONURU

MHP’de siyasetle ülkeye hizmet etmenin, Genel Başkan Devlet Bahçeli ile aynı yolda yürümenin çok kıymetli ve ayrıcalıklı olduğunu vurgulayan, tüm teşkilatların bu şuur içinde çalışmasının önemine değinen MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, ''Feraseti, basireti, cesareti ve fedakârlığıyla daima milletimize yol açan, ‘Önce ülkem ve milletim, sonra partim, sonra ben’ ilkesini bizlere hayat düsturu yapan Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin bilge liderliğinde aynı ülkü yolunda yürümek, kurulduğu günden bu yana rotası asla değişmeyen Milliyetçi Hareket Partisi’nde ülkemize hizmet etmek hepimiz için büyük bir ayrıcalık, büyük bir onur, büyük bir şereftir. Bu kadar büyük manevi bir nimetin elbette sorumluluğu da büyüktür. Her adımı bu şuurla atacağız. Yüce Allah bizi bu yolda mahcup etmesin.'' dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.