MHP Adana İl Başkanı ve Milletvekilinden Depremzede Çocuklara Sürpriz Ziyaret

MHP Adana İl Başkanı ve Milletvekilinden Depremzede Çocuklara Sürpriz Ziyaret

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı ile Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy depremzede çocuklara sürpriz ziyarette bulundu. Çocuklar ile vakit geçiren ve onları dinleyen MHP'li isimler, takdir edildi.

MHP Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy ve İl Divan Kurulu Üyeleri ile birlikte Adana’da devletin koruması altında barınan depremzede çocukları ziyaret eden MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, depremden ekilenen çocukların yaşadıkları travmayı atlatıp sağlıklı bir şekilde büyüyüp, gelişmeleri için herkese görevler düştüğünü söyledi.

BAŞKAN YUSUF KANLI VE MHP'Lİ ERSOY’DAN DEPREMZEDE ÇOCUKLARA ZİYARET

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, MHP Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy ve İl Divan Kurulu Üyeleri, Adana’da devletin koruması altında barınan depremzede çocukları ziyaret ettiler. MHP heyetine refakatte bulunan Aile ve Sosyal Hizmetlerden Sorumlu Vali Yardımcısı Huriye Küpeli Kan ile İl Ticaret Müdürü Adnan Ekiz, depremden hemen sonra hayırseverlerin katkılarıyla çok kısa sürede oluşturulan barınma merkezi ve depremzede çocuklar hakkında bilgi verdiler.

yususfkanliaysesibel.jpeg

ÇOCUKLARLA BERABER OYUN OYNADILAR

Heyet, çocukların sağlıklı ve mutlu yaşayabileceği bir şekilde tadilatı yaptırılarak hizmete açılan binada depremzede çocuklara çeşitli hediyeler verdi, birlikte oyunlar oynadı, ayrıca depremzede bir çocuğun doğum gününü kutladı. Gerçekleşen ziyaretin ardından açıklamada bulunan MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, Türkiye'nin asrın felaketini yaşadığını ve milletçe büyük acılar çekildiğini söyledi.

DEVLET BAHÇELİ BÜYÜK HASSASİYET GÖSTERİYOR

MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin özellikle felakete maruz kalan bölgeler için büyük hassasiyet gösterdiğini ifade eden Başkan Kanlı, “Bu nedenledir ki seçim dönemlerinde sessiz bir çalışma yaptık. MHP Genel Merkezi oluşturduğu heyetlerle de zaman zaman depremin vurduğu illeri ziyaret ederek sorunları dinliyor, ‘Hep yanınızdayız’ mesajı veriyor. Biz de bu kapsamda depremzede çocuklarımızı ziyaret ettik.” diye konuştu.

HEPİMİZE GÖREVLER DÜŞÜYOR

Burada sıcak bir yuva ve kendilerini devletin şefkatli kollarına emanet eden, her türlü ihtiyaçları karşılanan gülen çocuklar gördüklerini ve çok mutlu olduklarını belirten Başkan Yusuf Kanlı, “Yavrularımızın bu travmayı atlatmaları, sağlıklı bir şekilde büyüyüp, gelişmeleri için hepimize görevler düşüyor. Allah devletimize zeval vermesin, milletimize başka acılar yaşatmasın. Bu vesileyle; Adanalı hayırseverlerimize teşekkür ediyoruz.” dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.