MHP Adana'dan çok net mesaj

MHP Adana'dan çok net mesaj

MHP Adana ‘tek ses tek yürek’ olarak referanduma odaklandı. Gece-gündüz tüm ilçelerde hummalı bir çalışma yürütülüyor

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş ve Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz Adana’nın zirvesinde Aladağ’da “Dün şu oldu, bu denmişti’ye takılmayalım. Arkaya bakan kaza yapar; biz önümüze bakmak zorundayız. Yönetimde daha etkin bir Türkiye için 16 Nisan’da evet demeliyiz’ çağrısı yaptılar.

 MHP MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı ise ‘sıfır rakımlı’ Karataş’ın köylerinde “Bu süreci başlatan hemşehrimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin olduğu yerde yanlış olmaz. Kafanız, gönlünüz rahat olsun.” mesajı verdi.

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana’da tüm ilçelerde gece-gündüz ‘evet’ çalışması yapmaya devam ediyor. Kent, adeta dört bir taraftan ‘Evet taramasına’ alındı.

BİR EKİP KUZEYDEN BİR EKİP GÜNEYDEN…

İl Başkanlığının koordinasyonunda parti disiplini ve bütünlük içinde devam eden çalışmalar kapsamında MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş ve MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz Aladağ’da; MHP MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı ise Karataş’ta ‘evet’ mesaisi yaptı. Aladağ’da Baş ve Yılmaz’a İl Başkan Yardımcıları Mustafa Akkuş, Bekir Şimşek, Aladağ İlçe Başkanı Bayram Kabak, il yöneticileri Mahmut Taş, Turgut Üstünkaya; Karataş’ta ise Varlı’ya İl Başkan Yardımcıları Sedat Özer, Murat Uçtu, Arif Batur, Karataş İlçe Başkanı Mete Başçı, il yöneticileri Ali Dönmez ve İdris Koşacağız eşlik ettiler.

ARKAYA BAKAN KAZA YAPAR, ÖNÜMÜZE BAKALIM

Aladağ’daki çalışmada Baş ve Yılmaz önce MHP Aladağ İlçe Başkanlığı’nı ve Aladağ Ülkü Ocakları Başkanlığı’nı ziyaret ettiler. Şehit Volkan Çay’ın ailesini de ziyaret eden ikili, sonra esnafları gezerek hem sorunlarını dinlediler hem de ‘Evet’ için destek istediler. Çarşıda moral bulan ve Kelerbaşı’nda köy sakinlerinden, Karaköy’de çiftçilerden “Güçlü Türkiye için evet desteği” alan Yusuf Baş ve Seyfettin Yılmaz, “Türkiye, hukuki altyapısı hazırlanmadan şu an fiilen icra edilen iki başlı bir yönetimle karşı karşıya kaldı. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey, tarihi bir sorumluluk alarak bu sorunu gidermek için adım attı. ‘Dün şu oldu, bu denmişti’ye takılmayalım. Arkaya bakan kaza yapar; biz önümüze bakmak zorundayız. Yönetimde daha etkin bir Türkiye için 16 Nisan’da evet demeliyiz’ çağrısı yaptılar.

BAHÇELİ’NİN OLDUĞU YERDE YANLIŞ OLMAZ

Karataş’ta ise MHP MYK Üyesi Muharrem Varlı, köyleri gezerek 16 Nisan’da yapılacak referandumda ‘Evet’ tercihinin önemini anlattı. Yemişli Sirkenli, Kesik, Karagöçer, Sarımsak ve Tuzla köylerini ziyaret eden Varlı, halkın ilgisinden hoşnut kaldı. Varlı “Bu mesele hiçbir şahsın meselesi değil, memleket meselesidir. Yönetim sisteminde zorunlu hale gelen değişikliği birlikte yapacağız. Bu süreci başlatan hemşehrimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin olduğu yerde yanlış olmaz. Kafanız, gönlünüz rahat olsun.” mesajı verdi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.