MHP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan'dan 2018 mesajı

MHP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan'dan 2018 mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan Alanyamıza, 2018 yılının Türkiye’nin ve Alanya’nın geleceğine umutla bakıldığı bir yılın başlangıcı olması dileğinde bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, yeni yıl mesajı yayımladı. Türkdoğan , yayımladığı mesajında, “Ümitlerin hüsrana uğramadığı ve Alanya’da büyük bir atılımın olacağı bir yıl hepimizin ortak dileğidir” dedi.

Türkdoğan mesajında, “Ne yazık ki acı ve gözyaşlarıyla karşıladığımız bir yıla üst üste gelen acılarla geride bırakıyoruz. Dileğimiz odur ki, 2018 yılı ümitlerimizin hüsrana uğradığı bir yıl olmasın. Birlik ve beraberliğimizin güçlendiği yılların başlangıcı olsun. 2018’in sorunlar yumağına dönüşen Alanyanın ’nın rahat nefes aldığı yıl olması en büyük beklentimizdir. Yeni yılın mutsuz ve bahtsız Alanya’nın geride kaldığı bir yıl olması en büyük temennimizdir. 2018, Alanya’nın geleceğine umutla baktığımız bir yılın başlangıcı olsun. 2018, Alanya’mız için birbiriyle iç içe yaşayan mutlu insanların şehri olsun. Güven dolu günler içinde terörün bittiği, anaların gözyaşının dindiği bir yıl olsun. Biliyoruz ki, Antalya’ Alanya gülerse tüm Türkiye sevinir. Biliyoruz ki, Vatan gülerse bütün Türklük alemi güler. Bu inançla Türk ve İslam dünyasının yeni yılının barışa, huzura ve mutluluğa vesile olmasını diliyor; aziz Alanaya’lı hemşehrilerimize mutluluk içinde geçirecekleri nice yıllar temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.