MHP ALTINDAĞ İLÇE'DEN FLAŞ DEVLET BAHÇELİ AÇIKLAMASI

MHP ALTINDAĞ İLÇE'DEN FLAŞ DEVLET BAHÇELİ AÇIKLAMASI

MHP Altındağ ilçe Başkanı Cengiz Bağcı

Bağcı açıklamasında "MHP Altındağ ilçe teşkilatımızla ve kurultay delegelerimizle, böylesi zor şartların yaşandığı bu günlerde Genel Başkanımız Devlet Bahçeliye tam olan güvenimizi yineliyor, her şart ve durumda liderimizin yanında olduğumuzu bütün kamuoyuna ilan ediyoruz." dedi.

Malumunuz olduğu üzere 7haziranda alınan sonuçlar başarı kabul edilirken, 1 Kasımda alınan oy oranı başarısızlık olarak görülüyor. Bize göre partimiz ve genel başkanımız gerek 7 Haziranda, gerekse 1 Kasımda ilkeli, seviyeli ve inançlı siyasetinden taviz vermemiştir.

4 şart olarak memleketin ve milletin arzusu istikametinde geri adım atmamış, hırsızlık ve bölücülüğe ortak olmamıştır.

Lâkin devlet gücü, havuz medyası ve dış etkenlerin yarattığı algı istikrar bozuluyor, terör hortluyor korkusunu topluma acımasızca enjekte etti, bunun sonucu olarak milletimiz 1 Kasım tablosunu ortaya çıkarttı, biz sonuçlara saygı duyduk, duymaya da devam edeceğiz, iktidar olmak için millete küsmeden çalışmaya devam ediyoruz.

İşte biz bu anlayışla, yiğit düştüğü yerden kalkar diyerek çalışırken bir kısım arkadaşlar olağanüstü kongre talebiyle, tüzük değişikliği için imza toplamaya çıkmışlardır, biz bunu zamansız ve yersiz buluyoruz.

MHP Altındağ İlçe teşkilatlarımızla ve kurultay delegelerimizle, böylesi zor şartların yaşandığı bu günlerde Genel Başkanımız Devlet Bahçeliye tam olan güvenimizi yineliyor, her şart ve durumda liderimizin yanında olduğumuzu bütün kamuoyuna ilan ediyoruz. Saygılarımla

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum