MHP Ankara İl Başkanı Alparslan Doğan, Tüm Ankara'yı Kucaklayacaklarını Açıkladı

MHP Ankara İl Başkanı Alparslan Doğan, Tüm Ankara'yı Kucaklayacaklarını Açıkladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ankara İl Başkanı Alparslan Doğan, yeni görevine başlamasıyla birlikte partililerden ve sivil toplum kuruluşlarından gelen hayırlı olsun ziyaretlerini kabul ediyor. İl Başkanı Doğan, ziyaretlere katılan kalabalık heyetlere yönelik yaptığı açıklamada, tüm Ankara'yı kucaklamayı ve başarıya ulaşmayı hedeflediklerini belirtti.

Alparslan Doğan, yaptığı konuşmada, milletin ve Genel Başkan Sayın Devlet Bahçeli'nin gücüyle gece gündüz yorulmadan çalışacaklarını ifade etti. "Bu kutlu yolda, parti olarak aldığımız destekle, vatandaşlarımızdan ve Genel Başkanımızdan aldığımız güçle tüm Ankara'yı kucaklayacağız ve başaracağız" diyerek, partinin birlik ve beraberliğine vurgu yaptı.

Partiye üye olmak isteyen vatandaşların akını devam ediyor. MHP Ankara İl Teşkilatına üye kayıtları hızla gerçekleşiyor. Başkan Alparslan Doğan, yeni üye kayıtları ile ilgili olarak, "Pursaklar ilçemizden gelen vatandaşlarımız hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak partimize üyelik işlemlerini tamamladılar. Hızla yeni üye kayıtlarını gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Üye olarak destekleri ve ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederiz." şeklinde konuştu.

MHP Ankara İl Başkanı Alparslan Doğan, yeni görevine hızlı ve kararlı bir başlangıç yaparak parti içindeki birlik ve dayanışmayı pekiştirmeye çalışıyor. Parti üyeleri ve vatandaşlar arasında yoğun bir ilgiyle karşılanan Alparslan Doğan'ın liderliğinde, MHP'nin Ankara'daki çalışmalarının artarak devam etmesi bekleniyor. Partiye duyulan güçlü ilgi ve desteğin, MHP'nin gelecekteki siyasi çalışmalarında da etkili olacağı düşünülüyor. Birlik ve beraberlik mesajlarıyla dolu olan bu süreçte, partinin Ankara'daki çalışmaları ve politikaları, siyasi kulislerde dikkatle takip ediliyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.