MHP Ankara İl Başkanlığına Alparslan Doğan Atandı

MHP Ankara İl Başkanlığına Alparslan Doğan Atandı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi, Ankara İl Başkanlığı görevinden alınan Turgay Baştuğ'un yerine Alparslan Doğan atandı.

Alparslan Doğan, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, "Liderimiz Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin takdirleriyle çocukluğumdan bu tarafa mensubu olmaktan onur ve gurur duyduğum Milliyetçi Hareket Partisi'nin Ankara İl Başkanlığı görevine atanmış bulunmaktayım. Şahsımı bu kutlu göreve layık gören Sayın Genel Başkanıma teşekkür eder saygılarımı sunarım. Rabbim başımızdan eksik etmesin." ifadelerini kullandı.

Alparslan Doğan'ın atanmasıyla birlikte MHP Ankara İl Başkanlığındaki çalışmaların nasıl şekilleneceği ve partiye olan katkılarının neler olacağı merakla bekleniyor.

Alparslan Doğan Kimdir? Atanan MHP Ankara İl Başkanı Alparslan Doğan, uzun yıllardır Milliyetçi Hareket Partisi'ne gönül vermiş bir isimdir. Lider Sayın Devlet Bahçeli'nin takdiriyle bu önemli göreve getirilen Doğan, parti içinde aktif olarak çalışmalarını sürdürmüş ve çeşitli kademelerde görev almıştır. Tecrübeli siyasetçi, yeni göreviyle birlikte Ankara'da MHP'nin faaliyetlerini ve teşkilatlanmasını yönetecek ve partinin hedeflerine ulaşmasına katkı sağlayacaktır.

MHP Ankara İl Başkanlığına Alparslan Doğan'ın atanması, parti tabanı ve üyeleri tarafından olumlu bir şekilde karşılanmış ve tebrik edilmiştir. Alparslan Doğan'ın bu yeni görevinde başarılar dilerken, MHP'nin Ankara'daki çalışmalarının daha da güçlenerek ilerlemesi ve milliyetçi hareketin güçlü bir şekilde temsil edilmesi temennisiyle gözler parti yönetiminin atacağı adımlara çevrildi.

Yeni atanan Alparslan Doğan'ın, parti içindeki birlik ve beraberliği pekiştireceği ve MHP'nin idealleri doğrultusunda çalışmalarını sürdüreceği bekleniyor. Ankara'da partinin faaliyetlerinin artarak devam edeceği bir döneme girilirken, siyasi çevreler ve kamuoyu da bu gelişmeyi yakından takip ediyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.