MHP ANKARA KADIN KOLLARI ALTINDAĞ’DA TOPLANDI

MHP ANKARA KADIN KOLLARI ALTINDAĞ’DA TOPLANDI

Terör-çocuk istismarı-kadına yönelik şiddet gündemiyle toplanan MHP Ankara İl ve İlçe Kadın Kolları, bu konular hakkında toplumu bilgilendirmek ve kamuoyu yaratmak için çalışmalarına aralıksız devam etme kararlılığında olduklarını açıkladılar.

MHP Ankara İl Kadın Kolları bu ayki istişare toplantısını Altındağ İlçe Başkanlığı’nda yaptı. Tüm İlçe Kadın Kolları Başkan ve yönetici kadrolarının katıldığı toplantıda gündeme ilişkin değerlendirmeler yapıldı ve bir aylık çalışma programı oluşturuldu.

Toplantıda konuşma yapan Ankara İl Kadın kolları Başkanı Çiğdem Çelik “ülkemizde yaşanan terör olayları sebebiyle vatandaşın gülme ve hatta hareket etme, toplanma özgürlüğü dahi elinden alınmak istenmektedir. Bizler ise sadece seçim döneminde değil diğer tüm zamanlarda da vatanımızın-milletimizin geleceği için bir adanmışlık duygusuyla hareket ederek; toplum üzerinde yaratılmaya çalışılan korku algısını kırmaya çalışmaktayız” dedi.

AKP Hükümeti döneminde terörün Kandil’den kent merkezlerine taşındığını ve içinde bulunduğumuz günlerde tavan yaptığını söyleyen Çelik, “vatandaşımız her ne kadar onlara oy vermiş olsa da biz terörün sebeplerini ve göz yumanları ısrarla anlatmaya devam edeceğiz. Vatanımızı bölmek isteyenler ve işbirlikçileri hakkında, milli birliğimize kastedenler hakkında toplumu uyarmayı kendine milli görev edinmiş kişiler olarak her platformda düşüncelerimizi açıklayacağız.” şeklinde konuştu.

Altındağ İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevda Yılmaz’ın ev sahipliği yaptığı toplantıda ayrıca kadın ve çocuklara yönelik cinsel istismar ve şiddet konuları da ele alındı. Bu konularda toplumu uyarıcı-aydınlatıcı projeler üreterek uygulama kararı alınan toplantıda sorunların temel kaynağının hükümetin kimi hukuksuz uygulamaları ve yanlış politikaları olduğu vurgusu yapıldı.

Ankara İl Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Çelik, bundan sonraki istişare toplantılarının her ay bir ilçenin ev sahipliğinde yapılacağını, böylece kadın kolları teşkilatında da birlik beraberlik sağlanarak çalışmaların veriminin artmasının amaçlandığını açıkladı.

12919706_1711543552447490_8043807775688745824_n.jpg12494849_1711543262447519_7724667865003043776_n.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.