MHP Ankara Ulus'a Çadır Kurdu

MHP Ankara Ulus'a Çadır Kurdu

MHP Ankara İl Başkanlığı’nın referandum bilgilendirme toplantıları kapsamında Ulus Meydanında çadır açarak Ankaralılar bilgilendirildi.

İl Başkanı Fatih Çetinkaya, çok önemli etkinlikler yaptıklarını bildirerek “Vatandaşlarımıza yanlışları değil doğruları anlattık” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ankara İl Başkanlığı, Ulus Meydanı’nda, bilgilendirme çadırı açarak Ankaralıları referandum konusunda bilgilendirdi.

MHP İl Başkanı Fatih Çetinkaya, kampanya boyunca Ankara’nın tüm ilçelerinde önemli etkinlikler gerçekleştirdiklerini belirterek, Türk milletinin tek güven kaynağının Milliyetçi Hareket olduğunu her kesimden insanımızın kabul ettiğini ifade etti. Çetinkaya, “Ulus Meydanındaki stantta aziz hemşehrilerimizi bilgilendirdik. Vatandaşlarımıza yanlışları değil doğruları anlattık” dedi.

SÖZÜMÜZ HAYIRSIZLARA…

MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, yaptığı açıklamalarda şunları söyledi:

“Türk milleti, 116 Nisan Pazar günü kendi mukadderatını belirlemek için sandık başına gidecek. Aziz vatandaşlarımız evet hayır kampanyasını hayırsızlığa sürüklemek isteyenleri bu süreçte çok iyi tanıdı. Bu nedenle birlik ve beraberlikte en güçlü örneği sergileyeceği inancındayız. Bizim hayır diyeceklere de sözümüz yok, sözümüz hayırsızlaradır. Sivillerin imzasının olduğu bir Anayasa konusunda atılan bu önemli adımın ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini diliyoruz.”

VATANDAŞLARA ROZET TAKTI

Bu arada Ankaralı vatandaşlar, broşürlerin yanı sıra İl Başkanlığı’nın hazırladığı Milliyetçi Hareket Partisi rozetlerine de büyük ilgi gösterdi. Vatandaşlar, üç hilalli rozetlerini Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya’nın yakalarına takmalarını isteyerek kuyruğa girdi. Başkan Çetinkaya da vatandaşların yakalarına rozetlerini tek tek taktı.

ANKARALILARA BROŞÜR DAĞITTI

MHP Ankara İl Başkanlığı’nın Ulus Meydanındaki bilgilendirme çadırını Genel Başkan Yardımcısı, Adana Milletvekili Prof. Dr. Mevlüt Karakaya da ziyaret etti. Karakaya, stantta İl Başkanı Fatih Çetinkaya, İl Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Çelik ve partili kadınlarla vatandaşlara broşür dağıttı ve soruları cevaplandırdı. Prof. Dr. Karakaya, Pazar günü gerçekleştirilecek Anayasa referandumunda Türk milletinin en iyi kararı vereceğine inandığını söyledi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.