MHP Ankara’dan uyuşturucu  ile mücadele etkinliği haftası

MHP Ankara’dan uyuşturucu ile mücadele etkinliği haftası

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara İl Başkanlığı, 16-22 Kasım tarihleri arasında sosyal bir yaraya dikkat çekmek için “Uyuşturucu ve Madde Bağımlılığı ile Mücadelede Bilgilendirme Etkinliği” düzenledi.

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara İl Başkanlığı, giderek gençlik arasında büyük bir tehlikeye dönüşen uyuşturucu ile mücadeleye dikkat çekmek için bir hafta devam edecek uyarıcı bir program düzenliyor. MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, çeşitli sergi ve bilgilendirme çalışmalarının gerçekleştirileceği etkinliğin 16-22 Kasım tarihleri arasında düzenleneceğini açıkladı.

MHP İl Başkanı Çetinkaya, “Uyuşturucu terörünün geldiği noktayı Ankara’daki etkinliğimizde tüm boyutları ile sergileyeceğiz. Uyuşturucu ile mücadelede Milliyetçi Hareket Partisi Teşkilatı olarak biz de birer nefer olmak istiyoruz. Uyuşturucu ve Madde Bağımlılığı ile Mücadelede Bilgilendirme Etkinliğimiz 16 Kasım’da başlayacak ve 22 Kasım’da düzenlenecek sergi ile sona erecek” dedi.

ETKİNLİĞİN PROGRAMI

MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, bir hafta sürecek etkinliğin programıyla ilgili olarak şu bilgileri verdi:

“16 Kasım’da Kadın Kolları İl Başkanlığımızın düzenleyeceği brifing gerçekleştirilecek. 18 Kasım 2016 tarihinde metropol ilçelerimizde açılacak sergilerle beraber bilgilendirme ve broşür çalışmaları yapılacak. 19 Kasım tarihinde yerel yöneticiler ve belediye meclis üyelerinin katılacağı uyuşturucu ile mücadele yöntemleri konulu brifing gerçekleştirilecek.

20 Kasım’da uyuşturucunun zararları konusunda bilgilendirme amaçlı açılacak serginin ardından 21 Kasım 2016 Pazartesi günü Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nde konunun uzmanlarının katılacağı sempozyum düzenlenecek.”

UYUŞTURUCUYA KARŞI TİYATROLU MÜCADELE

MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, sempozyumun yapıldığı aynı gün uyuşturucu ile mücadele konusunda bilgilendirici bir tiyatro gösterimi gerçekleştirilecek. Yazar Emin Özbey’in eserinden sahneye konulan ‘Düşmeme İzin Verme - Kontrol Sende’ adlı oyunu Abdullah Şahin Nokta Tiyatrosu oyuncularının sahneleyeceğini belirterek “Bir haftalık etkinliğimiz 22 Kasım 2016 Salı günü MHP Genel Merkezi’nde düzenlenecek sergiyle son bulacak” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.