MHP BARTIN İL BAŞKANI LİDERİMİZİN EMRİNDE VE YANINDAYIZ...

MHP BARTIN İL BAŞKANI LİDERİMİZİN EMRİNDE VE YANINDAYIZ...

Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Teşkilatı

Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Teşkilatı olarak, milletçe birliğe ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu dönemde ülkemiz böyle son derece zorlu bir süreçten geçerken hiç kimsenin gündemi olağanüstü kurultaylarla oyalama lüksünün olmadığını düşünüyoruz.

 

MHP'nin olağan genel kurulu 18 Mart 2018'de yapılacaktır. Bu tarihe kadar Milliyetçi Hareket'in tüm kadroları bir önceki genel kurulda üstlendikleri görevleri yapmakla mükelleftirler. Bugün Milliyetçi Hareketin en alt kademesinden en üst kademesine kadar herkes kıymetli delegasyonun seçimiyle göreve gelmiştir. Bu delegasyonun iradesini hiçe sayarak olağanüstü kurultaylar talep etmek, olağanüstü bir haksızlık olacaktır.

Ülkücü Hareketi, şimdi dağılacak, yok olacak diye bekleyenler bilsinler ki, 1 Kasım Ülkücü Hareket için ne bir milat, ne de bir miat olmuştur. Ülkücü Hareket; zindanda da olsa, makamda da olsa her koşulda ebediyen var olacaktır. Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli'nin dediği gibi, 'MHP'siz siyaset, Türksüz devlet demektir.' Bu sebeple MHP, dün olduğu gibi bugün de, yarın da doğruları savunacak dik duruşundan asla taviz vermeyecektir.

Aziz milletimizi nihai mutluluğa, müreffeh bir geleceğe, tam manasıyla muktedir olmaya, yeryüzünün her sathında dirliğe taşıyacak asıl referans; bozulmasına, esnemesine, delinmesine, eskimesine, yıkılmasına ve dağılmasına asla izin vermeyeceğimiz birliğimiz olacaktır.

Binlerce yıllık insanlık tarihinde milyonlarca badire atlatan Türk milliyetçiliği fikriyatı ve 46 yıllık siyasi yaşamında acısı asla ölçülemeyecek sayısız sıkıntılara göğüs geren Milliyetçi Hareket Partisi, dün olduğu gibi bugün de yılmadan, yorulmadan, rehavete ve yılgınlığa düşmeden yüce hedeflerine adım adım ilerlemeye devam edecektir.

Unutulmamalıdır ki; içimizde karmaşaya sebebiyet verecek her davranış sadece ve sadece Türk düşmanlarını mutlu edecektir. İşte bu yüzden attığımız her adımı, nefsimizi ve hırsımızı bir kenara bırakıp öyle atmalıyız.

Bu vesileyle bir kez daha ifade etmek isterim ki, ömrü boyunca Ülkücü Hareket'in hizmet dairesi içerisinde nefes alıp nefes verdiğini bildiğimiz, davamızın bütün hafızasını taşıyan, ilkelerimizi sımsıkı sahiplenmiş ve Milliyetçi Hareket Partisi'ni tüm bu değerleriyle günümüze ve geleceğe taşımak için canla başla mücadele vermiş Türkmen beyimiz, Büyüğümüz, Liderimiz Devlet Bahçeli Bey'in sonuna kadar emrinde yol arkadaşlığı yapmaktan onur duyduk, duymaya da devam edeceğiz.

Ercüment ÖZÇELİK
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ BARTIN İL BAŞKANI

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.