MHP Bolu İl Başkanı Cihan Başaran'dan 30 Ağustos mesajı

MHP Bolu İl Başkanı Cihan Başaran'dan 30 Ağustos mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanı Cihan Başaran “30 Ağustos Zafer Bayramı” münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Başaran Mesajında; Türk Milletinin şanlı zaferleri aziz atalarımız tarafından bizlere teslim edilmiş en kıymetli hazinemiz ve milli hafızamızdır. 
 Büyük devletler ve yüce milletler, şanlı geçmişini ve zaferlerini her daim aşkla, heyecanla yaşattıkları sürece ilelebet yaşamaya devam ederler.  Bu şanlı tarih ve zaferler gelecek nesillere, sağlam düşünce temelleri  ile teslim edilmeli, kıyamete kadar aynı heyecan ve coşku ile yaşatılması miras bırakılmalıdır. Türk Milletinin dini ve milli bayramları ile şanlı zaferleri aziz atalarımız tarafından bizlere teslim edilmiş en kıymetli hazinemiz ve milli hafızamızdır. 
Atalarımızın, tüm imkansızlıklara karşın, iman ve teslimiyet ile yedi düvele karşı vatanımızı savunarak, bağımsızlık mücadelesinden zaferle ayrıldığı büyük bir gündür 30 Ağustos.
Tanrı dağından, Nur dağına uzanan kutsal yolda, mübarek kanları ile  Çanakkale’den Gaziantep’e, Şanlıurfaya, Kahramanmaraş’a, Dumlupınar’a, Sakarya’ya, İzmir’e kadar, iman ve hürriyet aşkıyla savaşan milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.
Bu vesile ile, bizlere bu toprakları vatan olarak miras bırakan aziz şehitlerimiz ile Cumhuriyetimizin Kurucusu, Milli Mücadelenin kutup yıldızı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmet ve minnetle anıyorum.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.