MHP Bolu il teşkilatından dikkat çeken Toplantı

MHP Bolu il teşkilatından dikkat çeken Toplantı

Bolu MHP İl Başkanı Cihan Başaran, Covid-19 Korona Virüs salgını nedeniyle, bu ay ki ilçe başkanları toplantısını internet aracılığı ile yaptı.

Cihan Başaran “  Dünyayı saran bu illet virüs, dikkat edilmez ve kurallara uyulmaz ise ilçelerimizi ve köylerimiz de sarabilir. Türk Milleti olarak zor günde birlik olmayı çok iyi biliriz. Zor günleri birlikte yaşıyoruz, geceyi hep birlikte gördük, hep birlikte mücadele edeceğiz ve güneşi de hep birlikte göreceğiz.  Bu süreçte yönetim kurulu üyeleri ve ilçe başkanları olarak sizlerden talebim, topluma örnek ve öncü olun. Bu ay yapılan toplantıda alınan kararlar neticesinde bütün teşkilat kardeşlerimize ve Bolu’ya, toplantıda istişare ettiğimiz konuları iletmek istiyoruz. ”
MHP Bolu İl ve İlçe Başkanları ve yönetim kurulları olarak sizlerden rica ediyoruz.
- Korona Virüs salgını nedeniyle “ Evde Kal “ kararına mutlak suretle uyun. 
- Kardeşlerimizi güzel bir ifade ile uyarın, esnaf ve çalışan arkadaşlarımız dışında hiçbir kardeşimizin zorunlu ihtiyaçlar haricinde “ Evde Kal “ çağrısı dışına çıkmasın.
- Korona virüs tedbirleri süresinde Devletimizin aldığı kararlara harfiyen uymak vatandaşlık görevimizdir.
- Devletimizin başlattığı Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin de öncülük ettiği “ Biz Bize Yeteriz Türkiye ” kampanyasına, MHP teşkilat mensubu kardeşlerimiz gücü nispetinde katkıda bulunarak bu zor günlerin aşılmasında pay sahibi olmalarını tavsiye ediyoruz.
- İlçelerde yardıma muhtaç duruma düşmüş ya da düşecek her vatandaşımızdan haberdar olmanızı rica ediyoruz. Kendilerine sosyal yardımların ulaşması için resmi kurumlarda girişimlerde bulunun.
- İmkanı olanın, imkanı olmayana destek vermesi gerektiği çok önemli bir sınavdan geçiyoruz. İlçeleriniz de hiçbir vatandaşımızın zor durumda kalmasına izin vermeyin. Resmi kurumlara bilgi vererek ihtiyaç sahiplerine yardımcı olun.
- Sağ elin verdiğinden, Sol elin haberi olmadan, ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarını gidermekte öncü ve örnek olun.
- “ Komşusu aç iken, tok yatan bizden değildir “ sözüyle bizleri uyaran Muhammed A.S.V. ümmeti olarak, hadisi şerifinin manevi huzurunu yaşayın. Akrabaların ve komşuların, kimsesizlerin kapısını çalarak, telefon ederek, camdan seslenerek, hatırını ve ihtiyaçlarını sormayı unutmayın. Birbirinize moral desteği olun.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.