MHP Çukurova'dan Çevik Kuvvet’e karanfil

MHP Çukurova'dan Çevik Kuvvet’e karanfil

MHP Çukurova İlçe Başkanı Sertan Duran, Adana Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’ne baş sağlığı, destek ve moral ziyaretinde bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çukurova İlçe Başkanı Sertan Duran, Adana Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’ne baş sağlığı, destek ve moral ziyaretinde bulundu.

KIRMIZI KARANFİL SUNDU

Geçtiğimiz günlerde İstanbul’da gerçekleştirilen bombalı terör eyleminde Çevik Kuvvet Şubesi’ne bağlı polisler hedef alınmış ve şehitler verilmişti. MHP Çukurova İlçe Başkanı Sertan Duran, bu münasebetle Adana Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’ne ziyarette bulundu. İlçe teşkilatı olarak bir heyet halinde gerçekleştirilen ziyarette Duran, Kurum temsilcilerine baş sağlığı diledi. Aynı zamanda destek ve moral amacı da taşıyan ziyarette Duran, polislere kırmızı karanfiller sundu.

GÜVENLİK GÜÇLERİMİZİN YANINDAYIZ

Ziyaretin ardından açıklamada bulunan MHP Çukurova İlçe Başkanı Sertan Duran “Varlığını Türkiye Cumhuriyeti’nin varlığına ve bekasına adamış, bu uğurda en büyük sosyal maliyeti ödemiş, şehitler vermiş bir hareketin temsilcileri olarak; vatanımızın ve milletimizin birliği, dirliği, huzuru için görev yapan, bu uğurda can ve kan veren Türk polisinin ve tüm güvenlik güçlerimizin yanındayız, yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.