MHP Diyarbakır İl Başkanlığı'ndan Çok Önemli Uyarı

MHP Diyarbakır İl Başkanlığı'ndan Çok Önemli Uyarı

MHP Diyarbakır İl Başkanı Cihan Kayaalp, Türk Milliyetçilerine karşı algı operasyonu yürütenlere dikkat edilmesi gerektiğini söyledi.

MHP Diyarbakır İl Başkanı Cihan Kayaalp, terör örgütü yandaşlarının sosyal medya üzerinden algı operasyonu yürütüp Türk Milliyetçilerini Kürt düşmanı gibi göstermeye çalıştıklarını belirterek, Ülkücülerin bu tür hesaplara itibar etmemesi gerektiğini söyledi.

TÜRK MİLLİYETÇİLERİNİ KÜRT DÜŞMANI GİBİ GÖSTERMEYE ÇALIŞIYORLAR

MHP Diyarbakır İl Başkanı Kayaalp, ''Son zamanlarda, terör örgütü yandaşlarınca çok sayıda milliyetçi görünümlü sosyal medya hesapları kurulduğunu tespit ettik. Milliyetçi, ülkücü söylemlerde bulunup bir süre sonra gerçek yüzlerini ortaya koymak kaydıyla milliyetçilerin Kürt düşmanı olduğu, ülkemizde yaşayan farklı lehçeleri kullanan birçok vatandaşımıza karşı kin nefret ve düşmanlık körüklediği vatandaşlarımızın milliyetçiliğe karşı kin ve nefrete teşvik etiği tarafımızca yapılan birçok çalışmada tespit edilmiştir.'' dedi.

ÜLKÜCÜ GÖRÜNÜMLÜ AMA ÜLKÜCÜ OLMAYAN HESAPLARA İTİBAR EDİLMEMELİDİR

MHP Diyarbakır İl Başkanı Kayaalp, ''Ülkücü, milliyetçi görünümlü bu tür hesaplara itibar edilmemesi ve teşkilatımızın resmi hesapları dışındaki hesapların teşkilatımızı bağlamadığının bilinmesi gerekir. Vatandaşlarımızın bu konuda uyanık ve duyarlı olmasını istiyoruz. Camiamız asla hiç bir vatandaşımızın düşmanı değildir. Bilakis vatandaşlarımızın rahatı ve refahı için cansiperane çalışmaktayız. Bu gibi terör bağlantılı sosyal medya hesaplarına itibar edilmemesini önemle rica ederiz." dedi

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.