MHP Dörtyol İlçe Başkanlığına Ömer Oğuz Uçar Atandı..

MHP Dörtyol İlçe Başkanlığına Ömer Oğuz Uçar Atandı..

MHP Hatay İl Başkanı Mehmet Fevzi Altay, İl Yönetim Kurulu Üyeliğine atandığından dolayı MHP Dörtyol İlçe Başkanlığı görevinden ayrılan İlyas Berik'in yerine, Ömer Oğuz Uçar'ın atandığını açıkladı.

MHP Dörtyol İlçe Başkanlığına atama yapılmasıyla ilgili açıklamalarda bulunan MHP Hatay İl Başkanı Mehmet Fevzi Altay, ''Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi ve Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Semih Yalçın'ın takdiriyle, MHP Dörtyol İlçe Başkanlığı görevine Sayın Ömer Oğuz Uçar atanmıştır. İlçe Başkanlığı görevini devrettikten sonra İl Teşkilatımızda çalışmaya devam edeceğimiz İlyas Berik başkanımıza teşekkür ediyorum. Yeni göreve başlayan İlçe Başkanımıza ve yönetimine başarılar diliyorum.'' dedi.

İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNE ATANAN UÇAR'DAN AÇIKLAMA

İlçe Başkanlığı görevine atanan Ömer Oğuz Uçar, göreve atanmasıyla ilgili devir teslim töreninde yaptığı açıklamada, ''Bugün itibariyle MHP Dörtyol İlçe Başkanlığı görevine başlamış bulunmaktayım. Bu görevi şahsıma layık gören Liderimiz, Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyefendiye, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Semih Yalçın hocamıza, Milletvekilimiz Sayın Lütfi Kaşıkçı'ya, MHP Hatay İl Başkanımız Sayın Mehmet Fevzi Altay Başkanımıza ve Dörtyol'da İlçe Başkanı olarak bugüne kadar görev yaptıktan sonra İl Teşkilatımızda görevine devam edecek olan İlyas Berik Başkanımıza teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra birlik ve beraberlik içinde partimize ve ilçemize hizmet etmeye devam edeceğiz.'' dedi. 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.