MHP EDİRNE İL TEŞKİLATI ARI GİBİ ÇALIŞIYOR

MHP EDİRNE İL TEŞKİLATI ARI GİBİ ÇALIŞIYOR

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Edirne İl Başkanı Zakir Tercan çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

Edirne’de zaferi yakalamak için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz diyen Tercan, " Edirne’de MHP’nin zaferi için durmak yok, yorulmak yok, oturmak yok, yılgınlık yok, karamsarlık yok" dedi.

Başkan Zakir Tercan'ın açıklaması:

Bildiğiniz gibi 2023 yılında yapılacak olan milletvekilli genel seçimlerinde, Milliyetçi Hareket Partisinin başarısı için ter döküyoruz, dökeceğiz ve Allah'ın izniyle Edirne’den en az bir milletvekili çıkaracağız.

Partimize gönül verenler, MHP Edirne İl Teşkilatımıza ve ilçe teşkilatlarımıza gelerek üye olan vatandaşlarımıza kapımız sonuna kadar açıktır… Biz her vatandaşımızın emrindeyiz. Onların derdini, sıkıntısını gidermek bizlerin asli görevidir…

Edirne’de MHP’nin zaferi için durmak yok, yorulmak yok, oturmak yok, yılgınlık yok, karamsarlık yok... Edirne’de Zaferi yakalamak için çalışmak, çalışmak, çalışmak var!

Hesap içinde hesap yapanlar elbet her devirde olmuştur. Bundan sonra da olacaktır. Önemli olan hesabı sadece Allah rızası ve davası olanların güçlülüğü ile zafere ulaşmaktır.

MHP üzerinde kim ne hesabı yaparsa yapsın Liderin dediği gibi "MHP sel gibi, kurşun gibi, fırtına gibi geliyor." Küçük hesap yapanlar yapsın onları Allah da biliyor, kul da.

Allah rızası için verilen böyle kutlu bir mücadelenin onuruna sahip olmak dünyada elde edilebilecek en büyük zenginliktir.

MHP Edirne’nin şah damarıdır. Edirne’de MHP’ye katılımlar çığ gibi artıyor, çığ gibi büyüyor. MHP’nin başarısı için çalışıyoruz, Edirne’de MHP rüzgarı esiyor...

Edirne’de MHP’nin başarısını herkes görecektir. MHP İl Yönetimi arkasına bakmadan yoluna devam ediyor. MHP Edirne’dir, Edirne Halkının özü ve özetidir...

MHP Edirne'de tek bir vücut olmuştur. Birlik ve beraberliğimizi bozmaya kimsenin gücü yetmeyecektir. Amacımız MHP'yi Edirne'de hak ettiği yere getirmektir.

Evet dostlar, Milliyetçiler özüne dönüyor. Diğer siyasi partilere giden emanet oylar arık dönüş yolunda.. Öze doğru, gerçek milliyetçi partiye doğru kutlu dönüşe başladı ve MHP'de buluştu. Bu dönüş birilerini ürkütüyor. Ancak korkunun artık ecele faydası yok.

Ülkücülük MHP’de olur, başka partide menfaat olur… Biz Ülkeye, Millete hizmetin ödülünü ALLAH'ın rızasını ve duasını kazanmak olarak görenler; artık, bu sefere talip, zafer ordusunun içindeki yerlerini almalıdır... Hamdolsun partimize gelerek, üye olarak, sefere talip, zafer ordusunda yerlerini alıyorlar…

Göreve geldiğimizden beri 600'ü aşkın vatandaşımız MHP'ye üye olmuşlardır. Ve üye çalışmalarımız devam ediyor...

Sayın Mustafa Onay, Sayın Ali Demir, Sayın Elif Mısırlı, Sayın Ali Yıldırım Dadakçı, Sayın Onat Pirel, Sayın Ali Çeler, Sayın Saliha Taş, Sayın Hasan Taş, Sayın Yasemin Canbaz Hoş geldiniz, sefalar getirdiniz.. Üyeliğiniz hayırlı olsun, bereketli olsun!

Üye olan vatandaşlarımız ile birlikte MHP daha güçlü oluyor ve gücüne güç katıyor…

mhp-edirne.jpg

mhp-edirne-002.jpgmhp-edirne-004.jpgmhp-edirne-006.jpgmhp-edirne-008.jpgmhp-edirne-010.jpgmhp-edirne-012.jpgmhp-edirne-014.jpgmhp-edirne-016.jpg

 

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.