MHP Elmadağ İlçe Başkanlığı Hemşehri Buluşması Düzenledi..

MHP Elmadağ İlçe Başkanlığı Hemşehri Buluşması Düzenledi..

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Elmadağ İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen "Hemşehri Buluşması" etkinliğinde MHP Ankara İl Başkanı Alparslan Doğan, 31 Mart 2024 seçimlerine ilişkin değerlendirmelerde bulundu ve MHP'nin tüm ilçelerde Cumhur İttifakı ile kazanacağını vurguladı.

MHP Elmadağ İlçe Başkanlığı Hemşehri Buluşması Düzenlendi

Ankara'nın Elmadağ ilçesinde, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Elmadağ İlçe Başkanlığı tarafından "Hemşehri Buluşması" adı altında bir etkinlik gerçekleştirildi. Bu özel buluşmaya MHP Ankara İl Başkanı Alparslan Doğan da katılarak ilçenin muhtarları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve Elmadağlı hemşehrileriyle bir araya geldi.

MHP İl Başkanı Alparslan Doğan'dan Seçim İddiası

Programın bir parçası olarak konuşma yapan MHP Ankara İl Başkanı Alparslan Doğan, yaklaşan yerel seçimlere dikkat çekti ve MHP'nin Ankara'da büyükşehir belediyesi başta olmak üzere tüm ilçelerde Cumhur İttifakı ile zafer kazanacağını belirtti. Doğan, seçimlere hazırlık olarak Ankara'nın her yerini ziyaret ettiklerini ve tüm vatandaşlarla temas kurduklarını söyledi.

Doğan, konuşmasında şu ifadeleri kullandı: "Önümüzdeki seçimlere çok iyi hazırlanıyoruz. Ankara’mızı sokak-sokak, cadde-cadde geziyoruz, çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmıyoruz, Ankara’mızın Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere tüm ilçe belediyelerini MHP ve Cumhur İttifakı olarak kazanacağız."

Etkinliği düzenleyen MHP Elmadağ İlçe Başkanı Mustafa Yahşi ve yönetimine teşekkür eden İl Başkanı Doğan, katılımcılara teşekkür etti.

Sonuç Olarak

MHP'nin Elmadağ İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Hemşehri Buluşması, yerel seçimler öncesinde MHP'nin iddialı bir şekilde seçimlere hazırlandığını gösteriyor. Ankara'da büyükşehir belediyesi ve ilçe belediyeleri için MHP'nin hedeflerinin yüksek olduğu ve seçim çalışmalarına hız kesmeden devam edildiği vurgulanıyor.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.