MHP ERZURUM'DAN FLAŞ BAHÇELİ AÇIKLAMASI

MHP ERZURUM'DAN FLAŞ BAHÇELİ AÇIKLAMASI

MHP Erzurum İl Başkanı Bülent Yazıcı, MHP Erzurum kayıtsız ve şartsız Devlet Bahçeli'nin yanındadır dedi.

 MHP Erzurum İl Başkanı Bülent Yazıcı, MHP Erzurum kayıtsız ve şartsız Devlet Bahçeli'nin yanındadır dedi.  

MHP Erzurum İl Başkanı Bülent Yazıcı yaptığı açıklamada "1 Kasım seçimleri sonrası MHP'de başlatılan tüzük kurultayı ve Genel Başkan tartışmalarının Ülkücü Hareket'e bir fayda sağlamayacağını belirterek, " Özellikle bilinmesini isterim ki; Milliyetçi Hareket Partisi Erzurum İl Başkanlığı kayıtsız ve de şartsız Genel Başkanı Bilge Lideri Sayın Devlet Bahçeli'nin emrinde ve yanındadır " dedi. 

Bir süre önce MHP Erzurum İl Başkanı olarak göreve bşalayan Bülent Yazıcı, başta il başkanlığı misyonunu ve üstlendiği sorunluluğun bilincinde olduğunu Erzurum il yönetiminin lider doktrin ve teşkilat esasları çevrçevesinde çalışanlarını üst düzeyte yürütmeye devam edeceğini söyledi.

İŞİMİZİN KOLAY OLMADIĞININ FARKINDAYIZ

Yaptığı açıklamada "işimizin kolay olmadığının farkındayız" diyen Bülent Yazıcı, sözlerinde " Ancak bizler bu yolun zaten dikenli olduğunu bilerek isteyerek ve de severek bu yola çıkmış insanlarız. Ülkücüler hiç zaman zoru gördüğünde kaçan, pes eden havlu atan kişiler olmamıştır. Ülkücüler ideolojisi ve misyonu için her zaman her alanda yılmadan mücadele etmiş etmeye de devam edecektir. 

Ülkemiz açısından çok önem arz eden 1 Kasım seçimleri sonuçlanmış, milletimiz mevcut iktidara tekrar yetki vermiştir. Halkımızın bu kararına saygı duyuyor ve iktidarın ülkemiz ve vatandaşlarımız için hayırlı ve başarılı işler yapmasını umuyoruz. Seçim sonuçları tabi” ki teşkilatlarımız başta olmak üzere tüm ülkücü hareketi derinden üzmüştür. Ancak çıktığımız yoldan ne vazgeçirmiştir, ne de umutlarımızı tüketmiştir.

Bizler her batan güneş yeni doğacak olan günün müjdecisidir diyerek çalışmalarımızı daha artırarak bu kutlu yolda yürümeye devam edeceğiz. Özellikle bilinmesini isterim ki; Milliyetçi Hareket Partisi Erzurum İl Başkanlığı kayıtsız ve de şartsız Genel Başkanı Bilge Lideri Sayın Devlet Bahçeli'nin emrinde ve yanındadır. "önce Ülkem ve Milletim sonra Partim ve Ben diyen, ülke çıkarları için şahsının zarar görmesine ses çıkarmayan, bakanlık ya da kırmızı koltuklar için değerlerini ezip geçmeyen genel başkanımıza olan desteğimiz sonuna kadar devam edecektir."  da deyindi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum