MHP Genel Merkezi'nden 5 Atama Birden Geldi

MHP Genel Merkezi'nden 5 Atama Birden Geldi

MHP Denizli İl Başkanı Yusuf Garip, Acıpayam, Baklan, Buldan ve Çivril İlçe Teşkilatlarına yeni İlçe Başkanı atandığını, Pamukkale İlçe Teşkilatında ise sadece Yönetim Kurulu'nda değişikliğe gidildiğini açıkladı.

Denizli'nin 5 İlçe Teşkilatına yeni atamaların yapıldığını duyuran MHP Denizli İl Başkanı Yusuf Garip, ''MHP Başkanlık Divanı, parti tüzüğümüzün 52, 54 ve 34. maddeleri uyarınca, Acıpayam, Baklan, Buldan, Çivril ve Pamukkale İlçe Teşkilatlarımıza yeni atama yapmıştır. Siyasette bayrak değişimlerinin olması çok normaldir. Görevlerini devreden arkadaşlarımıza bugüne kadar yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ederken, yeni atanan İlçe Başkanlarımıza ve Yönetim Kurulu üyelerimize yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun. MHP Denizli İl ve İlçe Teşkilatları olarak, 2023 hedefleri doğrultusunda şehrimiz, ülkemiz, bayrağımız ve vatanımız için son nefesimize kadar çalışmaya devam edeceğiz.'' dedi.

MHP DENİZLİ'DE 5 İLÇEDE GERÇEKLEŞTİRİLEN BAYRAK DEĞİŞİMİ

1-) MHP Acıpayam İlçe Başkanlığı görevini yürüten Günday İlhan'ın yerine, Osman Ergüney atandı.

2-) MHP Baklan İlçe Başkanlığı görevini yürüten Mehmet Aydoğdu'nun yerine, İsmail Yapsu atandı. 

3-) MHP Buldan İlçe Başkanlığı görevini yürüten Ahmet Özçeşmen'in yerine, İbrahim Aksüt atandı. 

4-) MHP Çivril İlçe Başkanlığı görevini yürüten Ergün Çiftçi'nin yerine, Lütfi Karaman atandı. 

5-) MHP Pamukkale İlçe Başkanlığı görevini yürüten Mehmet Ali Yılmaz, görevine devam ederken sadece İlçe Yönetim Kurulu yenilendi.  

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.