MHP Güngören İlçe Başkanlığı'na Niyazi Toygün atandı

MHP Güngören İlçe Başkanlığı'na Niyazi Toygün atandı

MHP İstanbul İl Başkanı Sertel Selim, MHP Güngören İlçe Başkanlığı görevine Niyazi Toygün'ü atadı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul İl Başkanı Sertel Selim, MHP Güngören İlçe Başkanlığı görevine yeni bir atama yapıldığını duyurdu. Eski ilçe başkanı Muhammed Alpaslan Aldır'ın yerine Niyazi Toygün, Güngören İlçe Başkanı olarak atanmıştır.

MHP İstanbul İl Başkanlığı sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "Güngören İlçe Başkanlığımıza Sayın Niyazi Toygün atanmıştır. Yeni görevinde başarılar dileriz." ifadelerine yer verildi. Bu atama ile birlikte Niyazi Toygün, MHP Güngören İlçe Başkanlığı görevine getirilmiştir.

Yeni görevine atanmasıyla ilgili sosyal medya üzerinden açıklama yapan Niyazi Toygün, partinin lideri Dr. Devlet Bahçeli'ye teşekkürlerini sunarak duygularını dile getirdi. Toygün, "Milliyetçi Hareket Partisi Güngören İlçe Başkanlığı görevine şahsımı uygun bulan ve onurlandıran Bilge Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli’ye şükranlarımı arz ediyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun. Ülküm Uğruna Ülkem Hayrına, Lider Ülke Türkiye İçin." şeklinde ifadelerle duygularını paylaştı.

MHP Güngören İlçe Başkanlığı görevine atanan Niyazi Toygün, yeni görevinde başarılar dilerken, partinin hedefleri doğrultusunda çalışmalara öncülük etmeyi hedefliyor. MHP İstanbul İl Başkanlığı'nın bu ataması, ilçe teşkilatında yeni bir dönemin başlangıcını işaret ediyor ve parti içi çalışmalarda yeni bir dinamizm oluşturmayı amaçlıyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.