MHP İL BAŞKANI HİKMET ÖKTE'DEN BAYRAM MESAJI

MHP İL BAŞKANI HİKMET ÖKTE'DEN BAYRAM MESAJI

Değerli Hemşehrilerim, Saygıdeğer Ülküdaşlarım,Bir mübarek Ramazan ayını daha geride bırakıyoruz. Yarın bayram…Ama asil milletimiz bu mübarek günleri de bayramı da acı ve hüzünle buruk kutlamaktadır.

Ülkemizin çevresi ateş çemberinde ve vatanımız da terörün tehdidi altındadır.

14 yıldır ülkeyi yöneten zihniyet, kendi oy hesapları için PKK terörünü hortlatmış, her gün şehit haberi gelir olmuştur. AKP hükümeti, yanlış dış politikaları ile komşularımızın iç işlerine burnunu sokmuş, PKK yetmezmiş gibi yeni dinci terör örgütlerinin sınırlarımızda türemesine, içimize doldurulan sığınmacılarla yeni sıkıntılara yol açmıştır.

İsrail ve Rusya ile yaşanan krizler ve sonucunda milli itibarımızı silip süpüren özür açıklamaları, Mavi Marmara’dan sonra İsrail’den alınan sözde tazminat ile yapılan barış görüşmeleri üzüntü vericidir. Son oynanan Gazze’ye yardım gemisi oyunu da düşündürücüdür.

AKP’nin Türk milleti ve Türk dünyası ile alakası yoktur. Türkmenlere, Kerkük, Karabağ, Uygur, Ahıska Türklerine elini uzatmayanlar şimdi içimize yerleşen Suriyeli mültecilere vatandaşlık vermekten söz etmektedir.

Değerli Burdurlular,

Partimiz üzerinde 1 Kasım’dan beri sürdürülen kumpasları karşı liderimiz sayın Dr. Devlet Bahçeli, dik duruşuyla tek tek bozmuştur. Ülkücü-Milliyetçi Hareket’in üzerinde oynanan oyunun hedefi MHP’yi safdışı etmektir.

Son örneği, Genel Başkanımız sayın Bahçeli’nin partimizdeki bayramlaşmanın bayramın ikinci günü yapılacağını bildirmesine rağmen, muhalif olarak ortaya çıkan adaylar, aynı gün ve saatte başka yerde bayramlaşmaya kalkışması art niyetin tipik bir örneğidir.

Yeni anayasa kılıfında Başkanlık sistemi rüyası görenler, Türk milliyetçiliğini ayakları altına alıp din üzerinden siyaset yapanlar, çözüm diye milleti 32 parçaya bölmeye kalkanlar, karşılarında hep MHP ve sayın Devlet Bahçeli’yi bulmuştur.

Sayın liderimizin her dediği maalesef gerçek olmuş, ama hükümet, sermaye, cemaat ve medyanın ters algı propagandaları ile Ülkücüler üzerinde baskı oluşturulmuştur.

12 Eylül mahkemelerinden sonra tekrar mahkeme kapılarına düşürülen MHP teşkilatları, sabır, direnç ve hukuka saygı içinde bütün tuzakları bozmuştur.

Herkes iyi bilmelidir ki, MHP Türk milletinin tek ümididir.

Ne pahasına olursa olsun MHP bu ülkenin tek teminatıdır.

Şehirlerimizde yaşanan katliamlara, şehit haberlerine rağmen umudumuzu kaybetmemek, Ülkücülere güvenmek, lidere inanıp kenetlenmek, bir arada yumruk olmak zorundayız.

Bu vesile ile bütün milletimizin ve Burdurlu Hemşehrilerimin bayramını tebrik ediyor, son acılı ve hüzünlü bayramımız olmasını temenni ederek selam ve saygılarımı sunuyorum.

Ne mutlu Türküm diyene!

 

Hikmet ÖKTE

MHP Burdur İl Başkanı

Kaynak:ÜlkücüMedya

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.