MHP İlçe Teşkilatı’nda Görev Değişikliği

MHP İlçe Teşkilatı’nda Görev Değişikliği

MHP Bandırma İlçe Başkanlığı’na atanan Bekir Bozkurt, önceki Başkan Yurttaş Bakkal’dan görevi teslim aldı.

MHP Bandırma İlçe Başkanlığı’nı yürüten Yurttaş Bakkal’ın yerine, MHP Genel Merkezi tarafından Bekir Bozkurt atandı. MHP Bandırma İlçe Başkanlığı’na atanan Bekir Bozkurt, MHP Balıkesir İl Teşkilatı’nda düzenlenen törenle, önceki Başkan Yurttaş Bakkal’dan görevi teslim aldı.

DEVREDEN BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ DEVRALAN BAŞKANIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ

MHP Bandırma İlçe Başkanlığı’ndaki görev değişikliği ile ilgili MHP Balıkesir İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, ”Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli beyefendinin takdiri, Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Edip Semih Yalçın beyefendinin talimatları ile Milliyetçİ Hareket Partisi Bandırma İlçe Başkanlığı görevini Yurttaş BAKKAL, Bekir BOZKURT’a devretmiştir. Yurttaş BAKKAL’a verdiği hizmetten dolayı teşekkür ederiz. Allah kendisinden razı olsun. Yeni atanan Bekir BOZKURT’a çalışmalarında başarılar dileriz. Teşkilatımıza Hayırlı Olsun.” denildi.

GAYEMİZ BİRLİK VE BERABERLİĞİ SAĞLAMAKTIR

MHP Bandırma İlçe Başkanlığı’na atanan Bekir Bozkurt, görev değişikliği ile ilgili İl Teşkilatı’nda düzenlenen törende yaptığı konuşmada, ”MHP İl Başkanlığımızın öngörüleri ve Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin olurlarıyla Bandırma İlçe Teşkilatında bir kan değişimi gerçekleşmiş bulunmaktadır. Tek gayemiz Büyük Türk Milletinin bekasını yaşatmak, gönül coğrafyasında birlik ve beraberliği sağlamak olacaktır. Bandırma MHP İlçe Teşkilatı olarak Büyük Türk Milleti’nin üzerinde oynanan oyunun farkında olan fitne ve ihanetlere rağmen Bandırma MHP’yi ayakta tutan bütün üyelerimize gönül dostlarına ve dava arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. Bu bayrak yarışında görevi devraldığımız Yurttaş Bakkal ve yönetimine yaptıkları hizmetlerden dolayı takdir ve teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

MHP BANDIRMA İLÇE YÖNETİM KURULU

Bekir Bozkurt Başkanlığında oluşturulan yeni İlçe Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:
Saim Karadağ, Faruk Ceylan, Zekeriya Ülkar, Volkan Çalt, Özhan Batur, Necami Önder, Ertuğrul Türkmen, Faruk Bayhan, Mukaddes Doğru, Mükerrem Makarç, Orhan Aydın, İhsan Köse, İlhami Toy, İsmail Altınak, Osman Çokgül, Ufuk Cındıl, Şemsettin Menkiş, İsmail Hakkı Bildik, Tuncay Ünlüer, Ünal Orhan, Kadir Şeremet, Erdal Baykala, Aynur Çağlar, Doğan Tunçman, Atilla Güner, Murat Yavaş, Arun Kalkandelen, Alim As, Nazmi Bulut ve Ahmet Oral.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.