MHP İmamoğlu'nda Halil İbrahim Sedefoğlu İlçe Başkanlığına Seçildi

MHP İmamoğlu'nda Halil İbrahim Sedefoğlu İlçe Başkanlığına Seçildi

MHP İmamoğlu İlçe Teşkilatı, Yıldız Balo Salonu'nda gerçekleştirdiği 14. Olağan İlçe Kongresi ile yeni ilçe başkanını seçti. Kongrede tek liste ile gidilen seçimde, geçmiş dönemlerde İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği görevini yürütmüş olan Halil İbrahim Sedefoğlu MHP İmamoğlu İlçe Başkanlığına seçildi.

MHP Adana İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Zorba'nın Divan Başkanlığını üstlendiği kongreye MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, İl Divan Kurulu Üyeleri, Ak Parti İmamoğlu İlçe Başkanı Hakkı Doğaner, Belediye Meclis Üyeleri, MHP İmamoğlu KAÇEP Yönetimi, İmamoğlu Ülkü Ocakları Yönetimi, STK Temsilcileri, muhtarlar, delegeler ve partililer yoğun katılım gösterdi.

Geçtiğimiz haftalarda Adana'da başlatılan ilçe kongrelerinin sonuncusu olan İmamoğlu İlçe Kongresi, parti üyelerinin büyük ilgisiyle gerçekleşti. Mevcut İlçe Başkanı Savaş Ağca'nın tekrar aday olmadığı kongrede, Halil İbrahim Sedefoğlu'nun liderliğindeki tek liste sunuldu. Delegelerin oy birliği ile kabul edilen liste doğrultusunda Halil İbrahim Sedefoğlu, MHP İmamoğlu İlçe Başkanlığı görevine seçildi.

Bu gelişme, MHP İmamoğlu İlçe Teşkilatının yeni dönemdeki yönetimini belirlediği önemli bir adım olarak kaydedildi. Yeni ilçe başkanı Halil İbrahim Sedefoğlu'nun, İmamoğlu'ndaki teşkilat çalışmalarını ve MHP'nin ilçedeki faaliyetlerini nasıl şekillendireceği merakla bekleniyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.