MHP Kars İl Başkanı Adıgüzel'den Akşener'e Tepki

MHP Kars İl Başkanı Adıgüzel'den Akşener'e Tepki

MHP Kars İl Başkanı Tolga Adıgüzel, İP Genel Başkanı Meral Akşener ve Lütfü Türkkan'ın kendisini hedef almasına çok sert cevap verdi.

Kendisi hakkında toplamda dört kez suç duyurusunda bulunan İP Genel Başkanı Meral Akşener ve Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan'a tepki gösteren MHP Kars İl Başkanı Tolga Adıgüzel, Mecliste teröristlere sesi çıkamayanların kendisi hakkında suç duyurusunda bulunduğunu belirterek, kırk defa suç duyurusunda bulunsalar dahi korkmayacağını ve onlardan korkanın onlar gibi olacağını söyledi..

SİZDEN KORKAN SİZİN GİBİ OLSUN

Siyasi açıklamalarından dolayı kendisi hakkında toplamda dört kez suç duyurusunda bulunarak, susturma ve yıldırma politikası izleyen İP Genel Başkanı Meral Akşener ve Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan'a tepki gösteren MHP Kars İl Başkanı Tolga Adıgüzel, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ''Son 7 ay içinde Meral Akşener 3, Lütfü Türkkan 1 olmak üzere hakkımda toplam 4 suç duyurusunda bulunmuşlar. Mecliste teröristlere sesi çıkamayanlar bizim hakkımızda suç duyurusunda bulunuyorlar. Değil 4, 40 defa da suç duyurusunda bulunsanız sizden korkan sizin gibi olsun!'' dedi.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.