MHP KONYA İL BAŞKANI: LİDERİMİZİN EMRİNDE VE YANINDAYIZ...

MHP KONYA İL BAŞKANI: LİDERİMİZİN EMRİNDE VE YANINDAYIZ...

Milliyetçi Hareket Partisi 1 Kasım seçimlerinden bu yana 47 yıllık mazisinde eşine rastlanmayan bir saldırının ve karalama politikasının altındadır.

Elbette ki 1 Kasım seçimleri sonucu oluşan tablodan bu harekete gönül vermiş hiç kimse memnun değildir ve bu sonuç hepimizi üzmüştür. Ancak bu sonucu bahane ederek Milliyetçi- Ülkücü Hareketi bitirmeye çalışan fitne ve şer odaklarına da fırsat verilmemesi gerekmektedir.

Önce Ülkem ve Milletim sonra Partim ve Ben diyen, ülke çıkarları için şahsının zarar görmesine ses çıkarmayan, bakanlık ya da kırmızı koltuklar için değerlerini ezip geçmeyen genel başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli'yi MHP Konya il yönetimi olarak 04.12.2015 Cuma günü ziyaret ederek sonuna kadar yanında ve destekçisi olduğumuzu ifade ettik.

Bugün yani 05.12.2015 günü de MHP Konya İl Başkanlığı olarak tüm ilçe başkanlarımız ve üst kurul delegelerimizin katılımı ile bir istişare toplantısı düzenledik.

Buradan MHP Konya İl Teşkilatı olarak Genel Başkanımız Dr. Devlet BAHÇELİ'nin yanında ve sonuna kadar destekçisi olacağımızı kamuoyuna saygıyla duyururuz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.