MHP Konya'dan Esnaf Ziyareti

MHP Konya'dan Esnaf Ziyareti

MHP Konya İl Başkanı Remzi Karaarslan, esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Karaarslan yaptığı ziyaretlerle ilgili basın açıklamasında bulundu.

MHP Konya İl Başkanı Remzi Karaarslan, esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Karaarslan ziyaretlerle ilgili yaptığı açıklamada, "Bilindiği üzere Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli bu haftaki TBMM MHP Olağan Grup Toplantısı konuşmasında Sakarya Meydan Muharebesinde Fevzi Paşanın stratejisini 'Adım Adım Savunma yaparak başarıya ulaşılacağız' diyerek açıkladığını ifade etmiş ve; '102 yıl evvel “adım adım savunma stratejisiyle' Türk’ün makus ve meyus talihi değişmiş, müstevli ilerleyişi püskürtülerek Cumhuriyet’e giden yolların taşları döşenmişti.

Ziyaretler sürüyor

Bugün de planlayıp tatbik ve temin ettiğimiz 'adım adım 2023 stratejisiyle' Cumhuriyet’in 100’üncü yılına giden sürecin dört başı mamur hazırlıkları yapılmaktadır.” demiştir. Sayın Genel Başkanımızın dediği gibi MHP 'adım adım 2023 stratejisiyle' tüm Türkiye’de olduğu gibi Konya’mızın 31 ilçesinde de 'Adım Adım 2023; Komşum Nasılsın?' temalı ev buluşma toplantıları ve 'Adım Adım 2023; Ahilerle Gününüz Bereketli Olsun' temalı esnaf ziyaretlerimizde devam etmektedir.

Rahatsızlıklarını gösteriyorlar

Her daim söylediğim gibi MHP ilimizde çalmadık bir tek kapı bırakmayacak tüm hemşerilerimize gidip zilletin kirli planlarını ifşa etmeye devam ederek, Cumhuriyetimizin 100. yılında yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimlerinin Ülkemiz ve Milletimiz açısından taşıdığı önemi anlatıyoruz. Daha Cumhurbaşkanı adaylarını belirleme konusunda bile anlaşamayan çoklu masanın mensuplarının nasıl planlar yaptığı her geçen gün ortaya çıkmaktadır. Kimileri Türklüğe ve Türk Diline karşı planlar yaparken kimileri de Ay Yıldızlı Bayrağımıza olan rahatsızlıklarını göstermektedir.

Konyalı Hemşerilerimiz Cumhur İttifakı ve MHP tarafında safını tutmaktadır

Hemşerilerimize bunları anlatırken MHP’nin Milli Bekamızın, Ay Yıldızlı Bayrağımızın, Anayasamızın ve 100. Yılını kutlayacağımız Türkiye Cumhuriyeti’nin teminatı ve her daim koruyucusu olduğunu hatırlatıyor ve teveccühlerini kazanıyoruz. 'Adım Adım 2023; Ahilerle Gününüz Bereketli Olsun' temalı esnaf ziyaretleri kapsamında çarşamba günü MHP MYK Üyemiz, İl Başkan Yardımcılarımız ve Merkez İlçe Başkanlarımızla birlikte Marangozlar Sanayi Esnaflarımızı ziyaret ederek Esnaflarımızla Devlet Dolu Sohbetler ettik. Ziyaretlerimizde görüyoruz zilletin fitnelerine, iftiralarına karşı Konyalı Hemşerilerimiz Cumhur İttifakı ve MHP tarafında safını tutmaktadır" dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.