MHP Muratpaşa İlçe Başkanlığı'na Sadullah Güneş Atandı!

MHP Muratpaşa İlçe Başkanlığı'na Sadullah Güneş Atandı!

MHP Genel Merkezi, Ramazan Habalı'nın yerine Sadullah Güneş'i İlçe Başkanı olarak atadı.

Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) Muratpaşa İlçe Başkanlığı görevine yeni bir isim atandı. MHP Genel Merkezi'nin iş yoğunluğu nedeniyle görevinden ayrılan Ramazan Habalı'nın yerine Sadullah Güneş, Muratpaşa İlçe Başkanlığı görevine atanmıştır. Atama sonrasında Sadullah Güneş, sosyal medya üzerinden bir açıklama yaparak yeni görevine ilişkin duygularını paylaştı.

Sadullah Güneş'in Açıklaması

Sadullah Güneş, MHP Muratpaşa İlçe Başkanlığı'na atanmasıyla ilgili sosyal medya hesabından şu ifadelerle açıklama yaptı: "Liderimiz Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin takdirleriyle, hayatım boyunca mensubu olmaktan onur ve şeref duyduğum Milliyetçi Hareket Partimizin Muratpaşa İlçe Başkanlığı görevine atanmış bulunmaktayım. Görevlendirme sürecinde şahsımı bu kutlu göreve layık gören Liderimiz Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyefendiye, Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Edip Semih Yalçın Başkanıma teşekkürlerimi, saygılarımı ve hürmetlerimi arz ederim. Rabbim Liderimizi başımızdan eksik etmesin."

Ramazan Habalı'nın Açıklaması

Daha önce MHP Muratpaşa İlçe Başkanlığı görevini yürüten Ramazan Habalı da sosyal medya üzerinden istifasını duyurdu. Habalı, "5 Nisan 2022 tarihinden bu yana sürdürdüğüm MHP Muratpaşa İlçe Başkanlığı görevimden iş yoğunluğum dolayısıyla bugün itibariyle istifa ediyorum. Ülkücü Hareketin birçok kademesinde şahsımıza güvenerek bizi birçok göreve layık gören Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey'e Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Edip Semih Yalçın Başkanımıza teşekkür ediyor, ömrünü adadığı davamızda Liderimizin ardında her zaman ki duruşumuzla yürüyeceğimizi ve Genel Başkanımıza, davamıza sadakatimizin son nefese kadar süreceğini beyan ediyorum. Görev süremiz boyunca başta yönetim kurulu üyelerim ve bizlere destek veren tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Rabbim Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'yi başımızdan eksik etmesin. Teşkilatımız var olsun!" şeklinde duygularını dile getirdi.

MHP Muratpaşa İlçe Başkanlığı'ndaki görev değişikliği, partinin teşkilat yapısındaki sürekliliğini ve liderine olan bağlılığını bir kez daha gösterdi. Yeni atanan Sadullah Güneş, MHP Muratpaşa İlçe Başkanlığı'ndaki görevini devralarak partiye hizmet etmeye başlamıştır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.