MHP Pursaklar İlçe Başkanlığına Yeni Atama: Veysel Yıldırım Göreve Getirildi

MHP Pursaklar İlçe Başkanlığına Yeni Atama: Veysel Yıldırım Göreve Getirildi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi, Pursaklar İlçe Başkanlığı görevine yeni bir atama yaptı. Mehmet Ersin Ekinci'nin boşalan görevinin ardından MHP Pursaklar İlçe Başkanlığına Veysel Yıldırım getirildi.

Yeni Atama ile İlgili Açıklamalar

MHP Pursaklar İlçe Başkanlığı görevine atanan Veysel Yıldırım, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada duygularını paylaştı. Yıldırım, "MHP Partisi Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli'nin takdirleriyle, Ankara İl Başkanımız Sayın Alparslan Doğan'ın teşrifleri ile mensubu olmaktan onur ve gurur duyduğum Milliyetçi Hareket Partisi'nin Pursaklar İlçe Başkanlığı görevine atanmış bulunmaktayım. Şahsımı bu kutlu göreve layık gören Sayın Genel Başkanım Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli Beyefendi, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Semih Yalçın ve İl Başkanım Sayın Alparslan Doğan’a teşekkür eder saygılarımı sunarım." ifadelerini kullandı.

Ankara İl Başkanlığından Destek Açıklaması

MHP Ankara İl Başkanlığı da atama hakkında sosyal medya hesaplarından bir açıklama yaparak, "Zafer ülkü kaynağının çeşmesidir, Zafer gönüllerin birleşmesidir. Gönülleri birleşenler, selam sizlere. MHP Pursaklar İlçe Başkanlığı'nın Bayrak Teslim Töreni Pursaklarlı hemşehrilerimizin coşkulu katılımlarıyla gerçekleşti. Yeni atanan Pursaklar İlçe Başkanımız Sayın Veysel Yıldırım'a başarılar diler, törenimize yoğun ilgi gösteren değerli hemşehrilerimize teşekkür ederiz." şeklinde duyurdu.

MHP Pursaklar İlçe Başkanlığındaki yeni atamanın partinin yerel teşkilatlarındaki dinamizmi artıracağı ve Pursaklar'daki faaliyetlerin daha da güçleneceği belirtiliyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.