MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak'tan önemli açıklamalar

MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak'tan önemli açıklamalar

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Genel Başkan Devlet Bahçeli Başkanlığında Ankara Kızılcahamam’da düzenlenen İl Başkanları Toplantısının ardından açıklamalarda bulundu.

Karapıçak Samsun’da yaptığı açıklamada “Partinin gündeminde 2023 seçimleri var” dedi. MHP Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın’ın “İl Başkanları toplantımız gayet başarılı, sonuç alınmış, hedefler tespit edilmiş bir surette sonuçlandı.” dediğini de hatırlatan Karapıçak “MHP tüm Türkiye’de olduğu gibi Samsun’da da 2023 seçimleri için sahaya inmiştir” dedi.

HAZİRAN 2023’E KADAR DURMAK YOK! 

Karapıçak açıklamasının devamında “Muhtemelen yaza kadar tüm ilçe ve köylerimizi gezmiş olacağız. Bu yönde önümüzdeki günlerde yapacağımız İlçe Başkanları toplantımızda çalışma planlarımızı ve hedefleri belirleyeceğiz. Artık MHP Samsun’da sahaya inmiştir. Bilinmesini isteriz ki; Tüm teşkilat kademeleriyle birlikte 2023 Haziran’ına kadar bu böyle devam edecek. Partimiz şu anda sahada en rahat partidir.” dedi.

“MHP DAVA ADAMLARININ TOPLANMA YERİDİR”

MHP'nin günümüz çıkarlar dünyası karşısında davasına, Türk Milliyetçiliğine, ülkenin birlik ve bütünlüğüne inançla bağlılığını her vesileye aksettiren dava adamlarının toplanma yeri olduğunu ve MHP teşkilatlarının da bu yuvayı ayakta tutan kudret kaynağı olduğunu aktaran Karapıçak, “Milliyetçi Hareket Partisi bu görev bilinciyle ülkenin ve Türk dünyasının kaderine yön vermeyi görev edinmiştir. MHP koltuk hesaplarıyla parlamentoda yer alan bir siyasi parti değil, kökü uzak maziye uzanan ve medeniyet tasavvuru hayalinden beslenen bir dava hareketidir." dedi.

"ARTIK MHP SAHAYA İNDİ"

 “Sayın Genel Başkanı'mızın talimatıyla ilçelere yönelik çalışmalarımıza önümüzdeki hafta başlayacağız. Öncelikli olarak Atakum ilçesinden başlatacağımız çalışmalar ile hemşerilerimizle tekrar buluşacağız. 17 İlçe’de geçtiğimiz dönemde başlattığımız çalışmaları Haziran ayına kadar 306’sı merkez, 946’sı kırsal toplam 1.252 mahallede devam ettireceğiz.” diyen Karapıçak “Herkes bilmelidir ki artık MHP sahaya indi” şeklinde açıklama yaptı.

MHP ÖNÜNE BAKMAYA DEVAM EDECEKTİR

MHP’nin tüm teşkilatlarıyla arkasında duran şanlı geçmişi, önünde duran ülküleriyle çalışmaya hazır olduğunu belirten Karapıçak, “Teşkilatlarımızın tüm kademeleri bilmelidir ki gün kişileri, olayları değil, geleceği ve ülküleri konuşma günüdür. Dedikodu batağına saplanan, klikçilik yapan, kişisel menfaatlerini ülke ve parti menfaatlerinin önüne koyan kim varsa bizden müsaadelidir, yolu açıktır, bizim yanımızda yeri yoktur. Ülkenin içinden geçtiği böylesi bir dönemde batağa saplanan, ağzından dedikodu salyaları kim varsa elimizin tersiyle iteriz.” dedi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.