MHP Samsun İl Başkanlığı'na Burhan Mucur Atandı!

MHP Samsun İl Başkanlığı'na Burhan Mucur Atandı!

MHP Genel Merkezi, MHP Samsun İl Başkanlığı görevinden ayrılan Osman Kandıra'nın yerine Burhan Mucur'u atadı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi, Samsun İl Başkanlığı görevine yapılan atamayı duyurdu. Görevinden ayrılan Osman Kandıra'nın yerine, MHP'nin deneyimli isimlerinden Burhan Mucur, yeni İl Başkanı olarak belirlendi.

Burhan Mucur, atanmasıyla ilgili sosyal medya üzerinden bir açıklama yaparak, MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli'nin direktifleriyle bu onurlu göreve getirilmesinden dolayı büyük bir gurur ve mutluluk duyduğunu belirtti. Aynı zamanda, Türk milletine daha iyi hizmet sunmayı hedeflediklerini ifade etti.

Açıklamasında, "Milliyetçi Hareketin Bilge Lideri Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'nin direktifleriyle MHP Samsun İl Başkanlığı görevine atanmış olmaktan büyük bir onur ve gurur duyduğumu belirtmek isterim. Türkmen Beyi Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'nin öncü liderliği altında, MHP olarak Samsun ilimizde yaptığımız çalışmalarla milletimize daha iyi hizmet sunmayı hedefliyoruz." dedi.

Yeni dönemde Samsun'da yapacakları çalışmalara değinen Mucur, partililere teşekkür ederek, birlikte el birliğiyle 'Tek Başına İktidar' hedefine ulaşmak için çalışacaklarını vurguladı. Devir teslim törenine katılanlara içten teşekkürlerini sunan Mucur, desteklerin süreci daha da anlamlı kılacağına inandığını belirtti.

MHP'nin yeni Samsun İl Başkanı Burhan Mucur'a, görevinde başarılar dilerken, parti içerisindeki birlik ve beraberliğin daha da güçlenerek devam etmesi bekleniyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.