MHP Serik'te yeni yönetim göreve başladı

MHP Serik'te yeni yönetim göreve başladı

GEÇEN hafta genel merkez tarafından feshedilen MHP Serik İlçe Başkanlığı'na Ahmet Ali Coşkun getirildi. Coşkun, "Bu bir bayrak yarışıdır ve bugün bayrak bize teslim edilmiştir" dedi.

MHP Serik ilçe yönetiminin feshedilmesinin ardından göreve getirilen İlçe Başkanı Ahmet Ali Coşkun, yeni yönetim kuruluyla birlikte parti binasında basın toplantısı düzenledi. Toplantıya İl Başkan Yardımcısı Zekai Tunç, İl Ocak Başkanı Alperen Küreşoğlu, belediye meclis üyeleri, Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Cesur ve partililer katıldı.

İlçe Başkanı Coşkun, partide bugüne kadar görev yapanlara teşekkür ederken, "Bu bir bayrak yarışıdır ve bugün bayrak bize teslim edilmiştir. Bu görevin kutsiyetini ve büyüklüğünü ben ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız çok iyi biliyoruz ve bu göreve layık bir şekilde çalışacağımıza söz veriyoruz" dedi.

Öncelikli hedeflerinin belediyeyi tekrar kazanmak olduğunu, sonrasında MHP'yi iktidara taşımak istediklerini aktaran Başkan Coşkun, "İnanıyoruz ki 2019 yılında liderimiz sayın Devlet Bahçeli bey önderliğinde Serik'imize, Antalya'mıza ve de Türkiye genelinde Milliyetçi Hareket Partisi'nin şahlanışına ve bozkurtların tuğ kaldırıp yürüyüşüne tanık olacağız. Bu dava kutlu bir davadır. Takdir Allah'ın, zafer inananlarındır. Her zaman söylediğimiz gibi birlik ve beraberliğimizi bozmadan, hatta daha da güçlenerek bu kutlu davaya hizmet edelim. Kutlu yürüyüşe devam edelim. Bir olalım, iri olalım, diri olalım. Allah birliğimizi ve dirliğimizi daim etsin" diye konuştu.

Ahmet Ali Coşkun başkanlığındaki MHP Serik ilçe yönetiminde şu isimler yer aldı; Osman Yıldız, İsa Kaşlı, Veysel Şahin, Ramazan Ekici, Ahmet Taş, Durali Adıgüzel, Hüseyin Akçaoğlu, Arif Kaya, Muhammet Koray Çalık, Mehmet Gür, Yusuf Kürşat Aydın, Ayten Günal, Yusuf Okudan, Tamer Atik ve Hasan Ali Tuncer.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.