MHP SEYHAN'A BÜYÜK KATILIM

MHP SEYHAN'A BÜYÜK KATILIM

Milliyetçi Hareket Partisi Seyhan İlçe Başkanlığı tarafından partiye katılan yeni üyeler için katılım programı düzenlendi

Düzenlenen programda ev sahibi olarak konuşan MHP Seyhan İlçe Başkanı Baha Bener, "Bizim saflarımızda yılgınlık, yorgunluk, geriye gidiş yoktur. Bizim için dünya menfaatlerine eğilip bükülmek, adaletten şaşmak, huzursuzluk yoktur. Bizim siyasetimizde insanımızı aşağılamak, zalimi alkışlamak yoktur. Biz öznesi insan, yüklemi devlet olan bir davanın takipçileriyiz" dedi

KATILIM YOĞUNDU

Milliyetçi Hareket Partisi Seyhan İlçe Başkanlığı tarafından partiye yeni üye olanlar için katılım programı düzenlendi. Düzenlenen programa MHP Adana Milletvekili, MYK Üyesi Muharrem Varlı, MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Ülkü Ocakları Adana İl Başkanı Emin Canlı, Adana Büyükşehir  Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, MHP il ve ilçe kadın kolları ile birlikte çok sayıda partili ve vatandaş katıldı.

“BİZ LİDERİMİZDEN RAZIYIZ ALLAH DA ONDAN RAZI OLSUN”

Düzenlenen programda ev sahibi olarak konuşan MHP Seyhan İlçe Başkanı Baha Bener, Milliyetçi Hareket Partisi’nin öncelikli mücadele maksadının milli bekamızı korumak, devamını sağlamak olduğunu aktarırken "Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin ‘önce ülkem ve milletim’ anlayışı ile siyasi hiç bir kaygıya aldırış etmeden Türk Milleti’nin geleceği, Cumhuriyetimizin teminatını düşünen duruşu da işte bu mücadele içindir. Bizler Milliyetçi Hareket Partisi Seyhan İlçe Teşkilatı olarak, bu davaya gönül vermiş ve dahi ömrünü vermeye hazır olan Ülkücüler olarak, Liderimiz Devlet Bahçeli’den razıyız, Allah da ondan razı olsun" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisini tarif ederken "Bizim saflarımızda yılgınlık, yorgunluk, geriye gidiş yoktur. Bizim için dünya menfaatlerine eğilip bükülmek, adaletten şaşmak, huzursuzluk yoktur. Bizim siyasetimizde insanımızı aşağılamak, zalimi alkışlamak yoktur" diyerek tarif eden Başkan Bener, "Biz öznesi insan, yüklemi devlet olan bir davanın takipçileriyiz. Bizim yolculuğumuz Hakk’adır, halkladır. Milletimizin her bir Ferdi bizim için kıymetli, her insanımız azizdir. Milliyetçi Hareket Partisi’nin gönlü de safları da açık ve kucaklayıcıdır. Bu itibarla partimize katılacak arkadaşlarımıza hoş geldiniz diyorum" dedi.

 “ASLA BAŞARILI OLAMAYACAKLAR”

Programda siyasi konuşmalar kısmında konuşan MHP Adana Bünyamin Avcı, Milliyetçi Hareket Partisi'nin her geçen gün daha da güçlenerek geleceğe taşındığını  ifade ederken MHP MYK Üyesi, Adana Milletvekili Muharrem Varlı Milliyetçi Hareket Partisi’nin tarihe gömmek isteyenlerin asla başarılı olamayacağını belirtti.

Siyasi konuşmaların ardından yeni üyelere Milliyetçi Hareket Partisi rozeti takıldı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.