MHP Tarihinde Bir İlk!

MHP Tarihinde Bir İlk!

MHP Yozgat İl Başkanlığı 7 Haziran’da yapılacak olan seçimler öncesinde Halk Konseri düzenledi.

Zafere bir adım kala, bizimle yürü Yozgat’ sloganıyla Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilen konsere katılan sanatçılar Turgay Başyayla, Kıraç, Volkan Sönmez ve Ahmet Coşkun söyledikleri birbirinden güzel şarkılarla halka unutamayacakları anlar yaşattı.

7 Haziran’da yapılacak olan seçimlere iddialı hazırlanan ve artık çekimserlerin de oy’una talip olan MHP, vatandaşların partiyi ilgisini çekmek için açık hava konseri düzenledi.

PARTİ TARİHİNDE BİR İLK

Milliyetçi Hareket Partisi daha önce hiçbir partinin yapmadığı önemli bir organizasyona imza attı. Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin mitinginde gördüğü kalabalıktan etkilenen ve Yozgat insanının yeniden partilerine dönüş yapacağına inanan İl Başkanlığının organizesinde gerçekleştirilen açık hava konseri büyük ilgi gördü.

Cumhuriyet Alanı ve çevresinin hınca hınç dolduğu konser öncesinde emniyet ekipleri tarafından alınan güvenlik önlemleri ise bazı vatandaşlar tarafından anlamsız bulundu.

SANATÇILAR COŞTURDU

 ‘Zafere bir adım kala, bizimle yürü Yozgat’ sloganıyla Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilen konsere katılan sanatçılar Turgay Başyayla, Kıraç, Volkan Sönmez ve Ahmet Coşkun söyledikleri birbirinden güzel şarkılarla halka unutamayacakları anlar yaşattı. Özellikle Kıraç’ın söyledikleri şarkılara eşlik eden vatandaşlar, bu güzel gecenin keyfini çıkartmayı ihmal etmediler.

DURMAZ: ‘YOZGAT AYAĞA KALKTI’

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yozgat Milletvekili Sadir Durmaz, konser sonrasında bir açıklama yaptı.

Yozgat halkının sosyal ve kültürel etkinliklere fazlasıyla ihtiyacı olduğunu belirten Durmaz, “Değerli kardeşlerim sanatçılarımız gecemize renk kattılar. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Biz Yozgat’ız biz yenilmeyiz, yıkılmayız. Yozgat burada, Yozgat ayağa kalktı. Biz biliyoruz ki Yozgat ayağa kalkarsa Türkiye ayağa kalkar, Türkiye ayağa kalkarsa İslam alemi ayağa kalkar. Söyleyecek çok şey var.

Yozgat bunların sayesinde işsizliği, göçün, yoksulluğun markası oldu. Yozgat’ın makus tarihini yenmek için 3 gün sonra buradaki kardeşlerinizi Ankara’ya gönderecek misiniz? İşsizliğe, aşsızlığa karşı bizimle yürüyecek misiniz? Yozgat her şeyin en iyisine layıktır. Cenabı hak bize iktidarı nasip ettiğinde böyle güzel organizasyonları her yıl birkaç defa yapacağız. Sizlerle buluşturacağız. Başkaları yapıyorken Yozgatlı seyretmeyecek. Hep birlikte bizde hayatın tadını çıkaracağız.” dedi. Durmaz’ın konuşmasını kalabalığın büyük bölümü alkış yağmuruna tutarken bir bölüm vatandaş ise sessiz kalmayı yeğledi. 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum