MHP Tarsus İlçe Başkanlığına Fatih Mehmet Yıldırım Atandı

MHP Tarsus İlçe Başkanlığına Fatih Mehmet Yıldırım Atandı

Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) Tarsus İlçe Başkanlığı görevinden ayrılan Mehmet Çelik'in yerine, Fatih Mehmet Yıldırım atandı. MHP Genel Merkezi tarafından yapılan atama ile ilgili açıklamalar, MHP Mersin İl Başkanlığı ve MHP Mersin Milletvekili Levent Uysal tarafından sosyal medya üzerinden duyuruldu.

MHP Mersin İl Başkanlığı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli bey'in taktirleri ile Sayın Fatih Mehmet Yıldırım Tarsus İlçe Başkanı olarak atanmıştır. Önceki dönem başkanımız Sayın Mehmet Çelik bey ve yönetimine görev süreleri boyunca teşkilatımıza verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz." ifadelerini kullandı. Yapılan atamanın Genel Başkan Sayın Devlet Bahçeli tarafından onaylandığı belirtildi.

Ayrıca, MHP Mersin Milletvekili Levent Uysal da sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak, "Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey'in takdirleri ile Milliyetçi Hareket Partisi Tarsus İlçe Başkanlığı'na Sayın Fatih Mehmet Yıldırım atanmıştır. Sayın ilçe başkanımıza ve yeni yönetimine çıkmış oldukları bu kutlu yolda başarılar diliyorum. Birliğimiz daim olsun." dedi.

Fatih Mehmet Yıldırım'ın MHP Tarsus İlçe Başkanlığı görevine atanması, parti teşkilatında ve Tarsus ilçesinde önemli bir değişiklik olarak değerlendiriliyor. Mehmet Çelik'in görev süresi boyunca yaptığı çalışmalar ve hizmetler için teşekkür edilirken, yeni atanan Fatih Mehmet Yıldırım ve ekibine de başarılar dileyen açıklamalar, parti içindeki birlik ve beraberliğe vurgu yapıyor. Özellikle seçim dönemlerinde yapılan atamaların parti teşkilatlarına ve çalışmalarına olan etkisi, siyasi kulislerde yakından takip ediliyor. Tarsus ilçesindeki yeni dönem MHP İlçe Başkanlığı yönetimi, parti politikalarının yerelde etkin bir şekilde yürütülmesine katkı sağlayacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.