MHP, yastık altındaki altınları bozdurdu

MHP, yastık altındaki altınları bozdurdu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz günlerde yaptığı altın ve döviz bozdurma çağrısının ardından MHP İl Başkanı Aydın Ünlü döviz bürosuna giderek 15 çeyrek altın, 54 gram altın ve 3 bilezik bozdurdu.

Döviz kurunun son günlerde yükselmesinin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz günlerde altın ve döviz bozdurma çağrısı yapmış, vatandaşları TL’ye geçme, ekonomiye destek olmaya davet etmişti. Cumhurbaşkanının bu çağrısına AK Parti’den önce cevap MHP’den geldi. MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ve beraberindeki KOMİAD Başkanı Doğan Ak, kuyumcuya giderek altın bozdurdu, Askıda Ekmek projesine katkı sundu.
MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ve KOMİAD Başkanı Doğan Ak, önce fırına giderek ‘askıda ekmek’ kampanyası kapsamında 300 ekmek alarak kampanyaya katkıda bulundu. Ardından ise kuyumcuya giderek 15 çeyrek altın, 54 gram altın ve 3 bilezik bozdurdu. Karşılığında 14 bin 560 TL aldı.

“BU TALİMAT UYGULANMALI”
Kuyumcuda açıklamalarda bulunan KOMİAD Başkanı Doğan Ak,  “Bugün burada devletimizin ekonomik savaşta yapılan çağrı üzerine biriktirdiğimiz altınlarımızı ekonomi adına piyasaya sunduk. Bu konuda KOMİAD olarak herkese destek olma çağrısında bulunuyoruz” ifadelerini kullandı. MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ise, şunları söyledi:

“Bugün Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla yastık altındaki altınları bozdurun çağrısıyla biz de MHP olarak biriktirdiğimiz altınları bozdurmaya geldik. Biz ekonomik savaşta da devletimizin yanındayız. Herkes Cumhurbaşkanının bu talimatını uygulamalı. Ekonomik savaşın verildiği bu günlerde herkes taşın altına elini koymalı”

38504072_486275681834505_5007935006757093376_n.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.