MHP'DE SEÇİM STARTI VERİLDİ !

MHP'DE SEÇİM STARTI VERİLDİ !

 Milliyetçi Hareket Partisi , 2015 yılında yapılacak olan genel seçimler için çalışmalara şimdiden başladı.Milliyetçi Hareket Partisi 13 Eylül’de...

 

Milliyetçi Hareket Partisi , 2015 yılında yapılacak olan genel seçimler için çalışmalara şimdiden başladı.

Milliyetçi Hareket Partisi 13 Eylül’de MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Söğüt’teki programı ile seçim çalışmalarına başlayacak. Cumhurbaşkanlığı seçiminde desteklediği aday kazanamayan ve seçim sonrası adeta sessizliğe bürünen MHP’de genel seçimler için hazırlıklar başladı. MHP’liler, 2015 genel seçimlerine çalışmaya başlamak için 13 Eylül’de Bilecik Söğüt’te büyük bir program düzenleyecek olan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin seçim startını vermesini bekliyor. MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, yaptığı açıklamada çalışma programlarının hazır olduğunu söyledi.

“BALIŞMAYA BAŞLANACAK”

Aydın Ünlü, 13 Eylül’de Söğüt’te Devlet Bahçeli’nin programına gidecekleri söyleyerek vererek, “Tüm teşkilatlar, Genel Başkan’ımızın vereceği talimatı bekliyor. Bu talimatın 13 Eylül günü Söğüt’te verileceğini düşünüyoruz. Biz, MHP İl Teşkilatı olarak 20 Eylül’de Sabancı Kültür Merkezi’nde genişletilmiş istişare toplantımızı yapacağız. Çalışma programımız hazır durumda. Görevler verilecek ve arkadaşlarımız çalışmaya başlayacak” dedi.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.